„Beniaminek Soccer Schools Liga Mistrzów”: Funinio – piękna gra najmłodszych!

Nasza Liga Mistrzów już po 3 kolejce! W sobotę rano zawodnicy trenujący w drużynach „Beniaminek Soccer Schools” zameldowali się o 8:00 rano w „Profbud Arenie” i pograli w piłkę!

BSSLM_3_2

Tym razem zmieniliśmy formę rozgrywek dla młodszej kategorii wiekowej – postawiliśmy na aspekt szkoleniowy i rozegraliśmy dużo gier na czterech mniejszych boiskach w składach 3×3, czyli rozgrywki w „Funionio – Piękna gra”! Wszystkie dzieciaki przez blisko 90 minut były cały czas w grze zdobywając mnóstwo goli! Nie notowaliśmy strzelców – było ich naprawdę sporo, gra była płynna, szybka i kto wie czy jeszcze tej zimy dla naszych małych zawodników nie przygotujemy niespodzianki związanej właśnie z takimi rozgrywkami!

BSSLM_3_1

W starszej kategorii na jednym boisku cztery drużyny toczyły ciekawą rywalizację. Nasi uczestnicy zdecydowali, że tym razem w grze były zespoły Bayernu Monachium, Crveny Zvezdy Belgrad, CSKA Moskwa i Manchesteru United. Zagraliśmy osiem spotkań w których padły 32 bramki! Do grona naszych triumfatorów dołączyła CSKA Moskwa!

Wyniki spotkań 
CSKA Moskwa – Manchester United 4:1 (Smoleń 2, Gembicz, Płaza – Grygolec)
Crvena Zvezda Belgrad – Bayern Monachium 0:2 (Hejnar, Lech)
CSKA Moskwa – Crvena Zvezda 2:0 (Płaza, Strychacz)
Manchester United – Bayern Monachium 1:2 (Wasyluk – M.Zajdel, Lech)
CSKA Moskwa – Bayern Monachium 5:1 (Gembicz 2, Strychacz 2, Wilk – Hejnar)
Manchester United – Crvena Zvezda Belgrad 2:2 (Wasyluk, Gazda – Kuźmik, Miśkowiec)
CSKA Moskwa – Manchester United 4:0 (Smoleń 2, Gembicz, Płaza)
Crvena Zveda Belgrad – Bayern Monachium 2:4 (Miśkowiec, Kuźmik – M.Zajdel 3, Lech)

Klasyfikacja końcowa
1. CSKA Moskwa – 12 (15:2)
2. Bayern Monachium – 9 (9:8)
3. Crvena Zvezda Belgrad – 1 (4:10)
4. Manchester United – 1 (4:12)

CSKA Moskwa: Jakub Piękoś – Arkadiusz Smoleń, Alan Frydrych, Maks Płaza, Dawid Gembicz, Nazar Strychacz, Fabian Wilk.

Bayern Monachium: Jan Domaradzki – Miłosz Zajdel, Szymon Hejnar, Eryk Szelc, Paweł Penar, Bartosz Lech.

Crvena Zvezda Belgrad: Szymon Filipiak – Miłosz Miśkowiec, Kamil Kuźmik, Kacper Zajdel, Aleksander Pyter, Miłosz Biały.

Manchester United: Filip Radzyński – Miłosz Grygolec, Mateusz Kandefer, Hubert Nowak, Tomasz Gazda, Mateusz Wojnowski, Aleksander Wasyluk.

Strzelcy
4 – Dawid Gembicz, Arkadiusz Smoleń, Miłosz Zajdel,
3 – Bartosz Lech, Maks Płaza, Nazar Strychacz,
2 – Szymon Hejnar,  Aleksander Wasyluk, Kamil Kuźmik, Miłosz Miśkowiec
1 – Miłosz Grygolec, Fabian Wilk, Tomasz Gazda.

BSSLM_3_3

DSC_0538

Podczas zakończenia 3 kolejki wręczyliśmy nagrody w postaci książek o tematyce piłkarskiej, które otrzymali najlepsi strzelcy poprzedniej kolejki – Miłosz Makoś (młodsza kategoria) oraz Miłosz Zajdel i Szymon Hejnar (starsza kategoria). Upominki w postaci „Beniaminkowych” proporczyków otrzymało trzech najmłodszych uczestników z rocznika 2011!

BSSLM_3_4

Już dziś zapraszamy na 4 kolejkę spotkańniedziela, 2 grudnia godz. 8:00.