„PROFBUD Cup 2018”: PROFBUD – sponsor turnieju

Do rozpoczęcia turnieju „PROFBUD Cup 2018” pozostało już tylko 18 dni! Chcielibyśmy przedstawić Państwu firmę, bez której nie byłoby tej wspaniałej imprezy. Główny sponsor turnieju – PROFBUD!

PC2018_PROFBUD1

PROFBUD to firma deweloperska, która stawia na najwyższą jakość i oferuje swoim klientom mieszkania szyte na miarę. Komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców jest najwyższą wartością firmy. Do flagowych projektów realizowanych obecnie należą Osiedle Awangarda, Dekada i Stella umiejscowione na Bemowie, Haven House na Gocławiu oraz Osiedle Primo zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi. Wysoka jakość realizacji zaowocowała przyznaniem firmie wielu wyróżnień m.in. „Jakość Roku 2013” dla projektu Apartamenty Płomyka, „Inwestycja Roku 2013” i „Jakość Roku 2014” dla Osiedla Eskadra, Znaku Jakości i Niezawodności „Home-Zone” dla Osiedla Praha, European Property Awards za projekt Biura Sprzedaży przy ul. Dywizjonu 303 139 oraz tytuł Deweloper Roku 2017 za całokształt działań. Firma przynależy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

PROFBUD to innowacyjność, profesjonalizm i niezawodność. To spółka z polskim polskim kapitałem, która na warszawskim rynku plasuje się na pozycji lidera w zakresie jakości usług deweloperskich. Firma nadzoruje proces powstawania obiektu całościowo i na każdym etapie – od projektu, poprzez wykonanie po promocję i sprzedaż nieruchomości. Oferując ponadczasowe obiekty i unikalne miejsca z charakterem, firma wyznacza nowe kierunki w branży deweloperskiej. Niepowtarzalne projekty zrealizowane przez PROFBUD to gwarancja dobrej inwestycji. Klienci, którzy zdecydują się na nią, otrzymają wygodę, prestiż i wysoki standard – krótko mówiąc, wyjątkowe mieszkania szyte na miarę.

Więcej informacji o firmie PROFBUD na stronie internetowej: www.profbud.info