Drużyna BSS U-11 zagrała na turnieju w Jaśle

Drużyna Beniaminek Soccer Schools U-11 udała się dziś na swój pierwszy turniej halowy organizowany przez UKS 6 Jasło, w którym wzięło udział 12 drużyn.

BSSU11_jaslo_turniej_2

„Biało-niebiescy” zmierzyli się na parkiecie z pięcioma zespołami tocząc wyrównane i zacięte pojedynki. W fazie grupowej chłopcy sięgają po trzy remisy. Z małym niedosytem i chęcią sięgnięcia po zwycięstwo BSS przystąpił do fazy finałowej. Udaje się wygrać z Rzemieślnikiem Pilzno, a w ostatnim spotkaniu chłopcy rozgrywają chyba najlepszy mecz nieznacznie przegrywając z mocnym zespołem gospodarzy UKS 6 Jasło, którym bardzo dziękujemy za zaproszenie! Cały turniej wygrywa drużyna AP Sanok. Kolejne piłkarskie doświadczenie i postawa na plus!

Faza grupowa 
Beniaminek Soccer Schools – UKS 6 II Jasło 0:0
Beniaminek Soccer Schools – Stal II Mielec 0:0
Beniaminek Soccer Schools – Podhalanin Biecz 1:1 k.1:2 (Maks Płaza)

Faza finałowa 
Beniaminek Soccer Schools – Rzemieślnik Pilzno 1:0 (Miłosz Makoś)
Beniaminek Soccer Schools – UKS 6 Jasło 0:1

BSS U-11: Jakub Piękoś – Alan Frydrych, Oliwier Krowicki, Miłosz Makoś, Kamil Kuźmik, Maks Płaza, Eryk Szelc, Mateusz Węgrzyński, Mateusz Wojnowski. Trener Łukasz Aszklar.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Dzisiejszy Halowy Turniej o Puchar Niepodległości w Jaśle możemy uznać za udany. Pomimo, iż na co dzień nie mamy styczności z parkietem, był to nasz pierwszy turniej na tego typu nawierzchni i nie raz piłka płatała figle chłopakom, to pokazaliśmy miły dla oka futbol. Cieszy fakt, że z drużynami Stali Mielec czy UKS 6 Jasło toczyliśmy wyrównane pojedynki. Ogólnie w całym turnieju raz wygraliśmy, trzy razy zremisowaliśmy i raz schodziliśmy pokonani z boiska, przegrywając 0:1 z „Szóstką” Jasło po trochę przypadkowym golu i bardzo dobrej naszej grze. Jestem bardzo zadowolony z postawy całej drużyny. Widać, że praca na treningach przynosi efekty. Tak trzymać chłopaki.”