Czas start! W sobotę pierwszy turniej „PROFBUD Arena Cup”!

Już jutro (sobota, 10 listopada) będziemy na naszym obiekcie gościć 10 drużyn z rocznika 2010, które zmierzą się w pierwszym turnieju „PROFBUD Arena Cup”! Z zaproszenia do gry skorzystali nasi partnerzy oraz zaprzyjaźnione kluby, nie zabraknie także „biało-niebieskich” drużyn. Na murawie będzie można zobaczyć młodych zawodników i zawodniczki z klubów MOSiR Dukla, Orzełek Bażanówka, Orzełki Brzozów, Tempo Nienaszów, Wisłok Krościenko Wyżne, Zamczysko Odrzykoń oraz naszych reprezentantów i reprezentantki z Beniaminek Girls, Beniaminek Soccer Schools Krosno i Jedlicze oraz Beniaminka U-9.

„Zaczynamy turnieje PROFBUD Arena Cup. Wiadomo, to dopiero początek projektu i potrzeba trochę czasu oraz cierpliwości, by te turnieje na stałe trafiły do kalendarza rozgrywek piłki dziecięcej. Pierwsze zawody to ukłon w stronę klubów, które z nami współpracowały lub chcą współpracować. Cześć z zaproszonych Szkółek skorzystała z oferty i jutro wspólnie zorganizujemy sportowo czas dla naszych podopiecznych” – mówi Grzegorz Raus, pomysłodawca i organizator turnieju.

pacup

Sportowa rywalizacja rozpocznie się o godzinie 9:00, a mecze będą rozgrywane równocześnie na trzech boiskach. W tej kategorii wiekowej zagramy bez wyników i końcowej klasyfikacji. Liczymy na fajną piłkarską zabawę podczas której dzieci będą miały możliwość podniesienia swoich umiejętności, a trenerzy sprawdzenia w grze sporej ilości zawodników. W krótkim czasie każda drużyna rozegra 9 spotkań spędzając na murawie blisko 120 minut! Takie mają być turnieje „PROFBUD Arena Cup”! Dynamiczne, z dużą ilością minut dla zawodników na świetnej murawie i z fajną sportową rywalizacją dzieci!

Zapraszamy sympatyków młodzieżowego futbolu w sobotę do „PROFBUD Areny”, a drużyny do udziału w kolejnych turniejach w różnych kategoriach wiekowych.

„Kolejne turnieje PROFBUD Arena Cup również mają na celu również integrację różnych Szkółek i tych z okolic Krosna i regionu, ale także kolegów ze Słowacji, Ukrainy i kolejnych województw, które są zainteresowane ofertą PROFBUD Arena Cup. Już 22 i 29 grudnia turnieje dla roczników 2008 i 2009 . Są wolne miejsca więc zapraszamy do udziału . W tych terminach zagrają w Krośnie już takie drużyny jak; Górnik Jaworzno, Puszcza Niepołomice, Orlik Przemyśl, Szóstka Jasło, drużyna ze Słowacji, Okocimski Brzesko, nasze zespoły Beniaminek Soccer Schools”. – Grzegorz Raus.

Więcej o turniejach „PROFBUD Arena Cup” na naszej stronie internetowej – LINK.

PACUP_1