II miejsce BSS U-11 w Turniejowej Lidze Orlika OZPN

W sobotę drużyna Beniaminek Soccer Schools U-11 udała się do Hłudna na ostatnią kolejkę Turniejowej Ligi Orlika OZPN Krosno. W każdym z trzech rozgrywanych spotkań „biało-niebiescy” starali się prezentować styl Beniaminka, rozgrywać akcje od bramkarza, budować je podaniami, nie zapominając także o podejmowaniu pojedynków 1 na 1. Gra taka przynosiła efekty w postaci sytuacji strzeleckich, ale tego dnia zabrakło skutecznego wykończenia.

ligaozpn3

W ostatecznym rozrachunku, w swoim debiutanckim sezonie chłopcy zajmują II miejsce w klasyfikacji końcowej. W Hłudnie i całych rozgrywkach naszej grupy triumfowali zawodnicy Wisłoka Krościenko Wyżne. Gratulacje dla ekipy trenera Tomasza Niżnika. Dziękujemy również drużynom LKS Hłudno i Kotwicy Korczyna za sportową rywalizację.

Wyniki spotkań
Beniaminek Soccer Schools – Kotwica Korczyna 2:1 (Mateusz Wojnowski, Kamil Kuźmik)
Beniaminek Soccer Schools – Wisłok Krościenko Wyżne 0:1
Beniaminek Soccer Schools – LKS Hłudno 0:2

BSS U-11: Filip Radzyński – Alan Frydrych, Michał Janik, Oliwier Krowicki, Kamil Kuźmik, Miłosz Makoś, Hubert Nowak, Szymon Paczosa, Maks Płaza, Mateusz Wojnowski, Kacper Zajdel. Trener Łukasz Aszklar.

ligaozpn2

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Z powodów rodzinnych, kontuzji i choroby zabrakło w ostatnim turnieju kilku podstawowych zawodników, którzy stanowią o sile naszego zespołu. Mimo to w każdym meczu staraliśmy się grać w piłkę, a nie tylko ograniczać się do wybijania jej w przód i za to najbardziej chciałem podziękować chłopakom. Pod względem wyników w poszczególnych meczach może nie należał ten turniej do udanych w naszym wykonaniu, ale jak to mówią wynik nie zawsze idzie w parze z ładną grą, ale w tym wieku to nie wynik jest najważniejszy i tego się trzymamy.”