Beniaminek Soccer Schools – Liga Mistrzów! Startujemy 11 listopada!

W listopadzie i w grudniu dzieciaki z Beniaminek Soccer Schools zagrają w „Lidze Mistrzów”! Zapraszamy do nowych rozgrywek wszystkich zawodników uczęszczających na treningi Beniaminek Soccer Schools w Krośnie, Jedliczu i Rogach! Zagrajcie w drużynie Realu Madryt, FC Barcelony, Juventusu Turyn, Manchesteru United i innych świetnych ekip!

Uwaga! Na prośbę rodziców zmieniliśmy termin startu rozgrywek. Pierwszy turniej zostanie rozegrany 11 listopada – do tego dnia trwają także zapisy. 

LM_WWWRozgrywki będą miały charakter towarzyski, ich celem jest podnoszenie piłkarskich umiejętności zawodników poprzez rywalizację z rówieśnikami. Będzie to doskonałe uzupełnienie jednostek treningowych – w tygodniu trenujemy, a w sobotę gramy mecze! Wszystkie spotkania rozgrywane będą na sztucznej murawie z certyfikatem FIFA 2 STAR w „PROFBUD Arenie”. Mamy do dyspozycji trzy boiska, na każdym będzie mogła się więc toczyć rywalizacja w odpowiedniej grupie wiekowej. Nie zabraknie niespodzianek przygotowanych przez organizatorów, a po każdym dniu turniejowym ciekawe podsumowania i zdjęcia z piłkarskiej uczty z udziałem uczestników „Ligi Mistrzów”!

bssu13_liga2Sporo radości naszym zawodnikom przyniosły rozgrywki w Lidze Młodzika i Turniejowej
Lidze Orlika OZPN Krosno, teraz czas na radość po golach w „BSS Lidze Mistrzów”!

Terminy i godziny rozgrywek „Beniaminek Soccer Schools Liga Mistrzów”

    • 11 listopada 9.00-12.00
    • 17 listopada 8.00-9.45
    • 24 listopada 8.00-9.45
    • 1 grudnia 8.00-9.45
    • termin do ustalenia

Wpisowe za udział dziecka w rozgrywkach wynosi 50 zł (za wszystkie pięć turniejów – płatne u trenerów swoich grup do 11 listopada). Zgłoszenia przyjmują trenerzy prowadzący grupy BSS.

Grzegorz Raus (koordynator projektu Beniaminek Soccer Schools): „Krok po kroku będziemy rozwijać projekt „Beniaminek Soccer Schools” by dawał on radość dzieciakom. Wspólnie z trenerami BSS i przyjaciółmi przygotowaliśmy na najbliższy czas pięć spotkań z rozgrywkami „Beniaminek Soccer Schools Liga Mistrzów” na „PROFBUD Arenie”. Warto rano wstać, dobrze zacząć dzień i zagrać w drużynie Juventusu, Liverpoolu, Realu, Barcelony, Napoli … Drużyny będziemy wybierać na miejscu, tak by dopasować poziom dzieciaków. Na trzech boiskach możemy grać równocześnie jako trzy grupy wiekowe. W rozgrywkach tych nie ma rezerwowych, wszyscy grają w pierwszym składzie. Trenerzy BSS będą sędziować, a nasi przyjaciele pomogą w organizacji. Po każdej rozgrywce na stronie Beniaminka ukaże się relacja, strzelcy goli i jak będzie entuzjazm i pozytywna energia to coś z pewnością wymyślimy”.