Od dziś obowiązuje nowy „Harmonogram treningów”

Informujemy, że od dziś (29.10) w Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno obowiązuje nowy Harmonogram Treningów. Wchodzimy w sezon zimowy i większość zajęć będzie odbywała się w „PROFBUD Arenie”. Poniżej zamieszczamy aktualne godziny i dni treningów dla grup trenujących w Krośnie.

beniaminek_krosno_herb

Harmonogram treningów w Beniaminku

Obowiązuje od 29 października 2018


Grupy PRO 

 

Beniaminek U-15, rocznik 2004
Trener: Tomasz Wacek.
Poniedziałek – godz. 16:30 – 17:30 – Hala Sportowa w SP nr 5
Środa, Piątek 
– godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”
Czwartek – godz. 17:30 – 19:00 – ul. Bursaki

Beniaminek U-14, rocznik 2005
Trener główny: Marek Adamiak.
Poniedziałek – godz. 17:30 – 18:30 – Hala Sportowa w SP nr 5 
Środa, Piątek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”
Czwartek – godz. 17:30 – 19:00 – ul. Bursaki

Beniaminek U-13, rocznik 2006
Trenerzy: Kamil Chmielowski i Kamil Pelczar.
Poniedziałek – godz. 18:30 – 19:30 – Hala Sportowa w SP nr 5 
Wtorek, Czwartek, Piątek 
– godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-12, rocznik 2007
Trenerzy: Kamil Pelczar i Kamil Chmielowski.
Wtorek, Czwartek, Piątek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”
Środa – godz. 16:30 – 17:30 – Hala sportowa „Naftówka”

Beniaminek U-11, rocznik 2008
Trenerzy: Paweł Tomkiewicz i Radosław Gromala. 
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”
Środa – godz. 17:30 – 18:30 – Hala sportowa „Naftówka”

Beniaminek U-10, rocznik 2009
Trenerzy: Radosław Gromala i Paweł Tomkiewicz.
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”
Środa – godz. 18:30 – 19:30 – Hala sportowa „Naftówka”

Beniaminek U-9, rocznik 2010
Trenerzy: Marek Fundakowski i Waldemar Szafran.
Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-8, rocznik 2011
Trenerzy: Waldemar Szafran i Marek Fundakowski. 
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-7, rocznik 2012
Trener: Mateusz Knap
Informacje o dodatkowym treningu przekazuje trener Mateusz Knap. 


Grupy Girls

 

Beniaminek Girls U-13 – Trener: Marcin Maculski,
Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 19:00 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek Girls U-10 – Trener: Marcin Maculski,
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – „PROFBUD Arena”


Bambini Football

 

Bambini Football – roczniki 2012, 2013, 2014, 2015
Trenerzy: Mateusz Knap, Magdalena Jasłowska, Łukasz Aszklar.
I grupa (roczniki 2014/2015) – poniedziałki i środy w godz. 17:30 – 18:30
II grupa (roczniki 2012/2013) – poniedziałki i środy w godz. 18:30 – 19:30
Treningi w Sali Gimnastycznej ZSP nr 2, ul. Księdza Stanisława Szpetnara 9.


Beniaminek Soccer Schools

U-13 2006/2007 – Trener: Grzegorz Raus
Poniedziałek, Środa – godz. 19:00 – 20:30 – „PROFBUD Arena”

U-11 2008/2009 – Trener Łukasz Aszklar
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – PROFBUD Arena”

U-9 2010/2011 – Trener Dawid Kamola
Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 18:45 – „PROFBUD Arena”