Zwycięstwa BSS U-11 w 3 kolejce Turniejowej Ligi Orlika

W sobotę PROFBUD Arena”  gościła uczestników Turniejowej Ligi Orlika OZPN Krosno. Drużyna Beniaminek Soccer Schools U-11 była gospodarzem trzeciej serii spotkań podczas której zmierzyła się z Wisłokiem Krościenko Wyżne i Kotwicą Korczyna. Niestety do Krosna nie dojechał zespół LKS Hłudno. „Biało-niebiescy” zagrali dobre zawody, po ciekawych akcjach stwarzali sobie sytuacje podbramkowe, które zamieniali na gole, a te dawały zwycięstwa. Widać postęp w grze i tak trzymać chłopcy! Brawo BSS!

Dziękujemy drużynom Wisłoka i Kotwicy za wspólną grę i do zobaczenia na murawie podczas kolejnej serii gier.

ozpn_2009_3Beniaminek Soccer Schools – Wisłok Krościenko Wyżne 5:0
Bramki: Kamil Kuźmik, Mateusz Wojnowski, Eryk Szelc, Michał Janik, Alan Frydrych

Beniaminek Soccer Schools – Kotwica Korczyna 3:1
Bramki: Maks Płaza 2, Miłosz Makoś

BSS U-11: Jakub Piękoś – Alan Frydrych, Michał Janik, Kamil Kuźmik, Miłosz Makoś, Hubert Nowak, Maks Płaza, Eryk Szelc, Aleksander Wasylak, Mateusz Wojnowski, Kacper Zajdel. Trenerzy Łukasz Aszklar i Dawid Kamola.

bssu11_3kolejka_1

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „W dzisiejszym turnieju wzięli udział chłopcy z rocznika 2008, z wyjątkiem Miłosza Makosia – rocznik 2009. Jest to na obecną chwilę prawie optymalny skład naszej drużyny. Jestem bardzo zadowolony z postawy i realizacji założeń taktycznych jakie chłopcy mieli wykonywać podczas meczów. Szczególnie mogła się podobać pierwsza połowa spotkania z drużyną z Krościenka, gdzie dominowaliśmy na boisku i bardzo dobrze operowaliśmy piłką. Szkoda, że z powodu braków kadrowych nie dojechała na zawody drużyna z Hłudna. Za tydzień kolejny turniej, a w środę sparing z Przełęczą Dukla. Pracujemy ciężko, aby w kolejnych zawodach prezentować się jeszcze lepiej.”