Beniaminek Soccer Schools U-11 po drugiej kolejce Turniejowej Ligi Orlika OZPN Krosno

W minioną sobotę drużyna Beniaminka Soccer Schools U-11 wzięła udział w drugiej serii spotkań Turniejowej Ligi Orlika OZPN Krosno. Tym razem piłkarskie zmagania odbyły się w Krościenku Wyżnym. „Biało-niebiescy” ponownie spotkali się z zespołami Kotwicy Korczyna, LKS Hłudno i gospodarzem – Wisłokiem Krościenko Wyżne.

bss_u11_kroscienko1

Wyniki spotkań
Beniaminek Soccer Schools – Wisłok Krościenko Wyżne 1:4 (Kamil Kuźmik)
Beniaminek Soccer Schools – LKS Hłudno 1:2 (Adam Rymar)
Beniaminek Soccer Schools – Kotwica Korczyna 1:1 (Mateusz Wojnowski)

BSS U-11: Radzyński Filip, Wojnowski Mateusz, Kuźmik Kamil, Zajdel Kacper, Płaza Maks, Masłyk Igor, Nowak Adam, Paczosa Szymon, Jurczyk Szymon, Wójcik Filip, Rymar Adam, Ginalski Patryk.

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Turniej w Krościenku nie należał do udanych w naszym wykonaniu. Dwie porażki i remis sprawiły, że nie mieliśmy wesołych min po zakończeniu. Popełniliśmy zbyt wiele błędów indywidualnych w obronie przez co traciliśmy „głupie” bramki. Do tego duża rotacja zawodników sprawiły, że w trzech rozegranych meczach zdobyliśmy zaledwie jeden punkt. Dobra lekcja i kolejne zebrane doświadczenia, które na pewno w przyszłości zaprocentują. Głowy do góry, bo za tydzień czeka nas kolejny turniej.”