Beniaminek Soccer Schools zagrał w Turniejowej Lidze Orlika OZPN Krosno!

Kolejna drużyna z projektu Beniaminek Soccer Schools rozpoczęła następny etap w swojej piłkarskiej przygodzie. Chłopcy z kategorii wiekowej U-11 zadebiutowali wczoraj w Turniejowej Lidze Orlika OZPN Krosno.

DSC_0654„Biało-niebiescy” w pierwszym oficjalnym meczu mimo przewagi zapłacili przysłowiowe frycowe w kolejnych spotkaniach strzeleckie celowniki były już odpowiednio nastawione i stwarzane sytuacje podbramkowe zawodnicy BSS zamieniali na gole! Kolejny turniej za tydzień w Hłudnie.

DSC_0736Wyniki spotkań
Beniaminek Soccer Schools U-11 – Kotwica Korczyna 0:1
Beniaminek Soccer Schools U-11 – LKS Hłudno 4:0 (Masłyk 2, Kuźmik, Płaza)
Beniaminek Soccer Schools U-11 – Wisłok Krościenko Wyżne 3:1 (Kuźmik, Masłyk, samobójcza)

Beniaminek Soccer Schools U-11: Jakub Piękoś, Mateusz Wojnowski, Kamil Kuźmik, Kacper Zajdel, Maks Płaza, Kamil Jaśkiewicz, Mikołaj Węgrzyński, Alan Frydrych, Adam Rymar, Aleksander Wasylak, Igor Masłyk.

DSC_0840

Łukasz Aszklar (trener BSS U-11): „Z dwutygodniowym opóźnieniem w końcu odbył się pierwszy Turniej Orlika OZPN. Był to nasz pierwszy wspólny turniej w takim składzie personalnym. W pierwszym meczu z Kotwicą Korczyna przegraliśmy 0:1, było to spotkanie, w którym to my prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy dogodne dla nas sytuacje bramkowe – dwie poprzeczki i słupek, nie odgwizdana ręka w polu karnym – jednak to przeciwnik wyprowadził jedną skuteczną kontrę, którą zamienił na bramkę. W kolejnych dwóch spotkaniach od początku do końca przeważaliśmy na boisku o czym świadczą wyniki 4:0 z Hłudnem oraz 3:1 z Krościenkiem. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny, która pokazała charakter i dobrą grę. Na wyróżnienie zasłużyli Kamil Kuźmik, Mateusz Wojnowski oraz Maks Płaza. Za tydzień kolejny turniej, w którym szanse gry dostaną kolejni zawodnicy trenujący w Beniaminek Soccer Schools U-11. Dużo pracy przed nami, ale jest moc w tej drużynie!”