Siedem ligowych zwycięstw Beniaminka! „Biało-niebiescy” strzelili 58 bramek!

W miniony weekend drużyny Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno rozegrały aż siedem ligowych spotkań! Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami „biało-niebieskich”, w piątek, sobotę i niedzielę nasi zawodnicy i zawodniczki strzelili aż 58 bramek!

Wyniki i aktualne tabele w zakładce „Liga”, a galerie zdjęć ze spotkań Beniaminka U-14, Beniaminka U-12 i Beniaminka Soccer Schools U-13 na naszym Facebooku.


Podkarpacka Liga Trampkarza Starszego
Stal Stalowa Wola – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:2

Bramki: Tomasz Bober, Paweł Berkowicz

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Krystian Jarosz, Patryk Słowik, Oskar Cierpiak, Kacper Bolanowski, Szymon Górka, Tomasz Bober, Michał Telega, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz oraz Wiktor Wanat, Szymon Serwiński, Filip Mucha, Kacper Ziajka.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Już w pierwszej minucie mieliśmy rzut karny, lecz Tomek Bober nie wykorzystał szansy i uderzył piłkę w poprzeczkę. Stalowa Wola natomiast skorzystała z nonszalancji w obronie i zawahanie naszego bramkarza i wyszła na prowadzenie. Parę chwil później zrehabilitował się Tomek Bober i po prostopadłym podaniu wyrównał stan meczu. W drugiej połowie kolejna prostopadłą piłka i Paweł Berkowicz sprytnym strzałem zamienił ją na bramkę. W tym meczu mnożyły się niedokładne podania, dużo mieliśmy prostych strat piłek, gra była szarpana i tu należą się brawa dla chłopaków, że pomimo słabszego meczu wyszarpaliśmy komplet punktów na ciężkim terenie.


beniaminek2005_ziomki

Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ziomki Rzeszów 9:0

Bramki: Patryk Szczurek 3, Bartosz Zimnicki 2, Leon Wieczorek 2, Jakub Michalski, Wojciech Kotulak.  

Beniaminek U-14: Kacper Zych – Kamil Czekański, Błażej Korzeniowski, Norbert Barczak, Antoni Patla, Miłosz Kluczek, Kamil Bęben, Bartosz Zimnicki, Wojciech Kotulak, Jakub Michalski, Patryk Szczurek oraz Miłosz Koczera, Igor Zarzyka, Alan Wacht, Fabian Gacek, Leon Wieczorek.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14): „Dobry mecz w naszym wykonaniu, kilka ciekawych i ładnych dla oka akcji zakończonych bramką. W końcu na zero z tyłu.”


Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Szóstka Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:3

Bramki: Dawid Krzywda, Szymon Gierlach, Mikołaj Moriak.

Beniaminek U-13: Tymon Kubacki – Mirosław Irzyk, Franciszek Urbanik, Jakub Kościelniak, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Krzysztof Kolanko, Krystian Paczkowski, Dawid Krzywda oraz Emanuel Gibała, Dawid Cyrkiel, Kamil Świątek, Mikołaj Moriak.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „To nie było wielkie widowisko, szczególnie w pierwszej połowie. Niewygodny rywal z którym gra po prostu nam się „nie klei’. Mało składnych akcji, trochę chaosu i bardzo szarpana gra. W drugiej odsłonie wyglądało to już lepiej, natomiast w dalszym ciągu daleko od naszego poziomu. Cieszy mecz „na zero z tyłu” i solidna gra w defensywie całej drużyny”.


beniaminek2007_kolejarz

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Kolejarz Zagórz 9:0

Bramki: Igor Szergowicz 3, Miłosz Bolek 2, Anna Skrzypczyk, Franciszek Kania, Jakub Barczak, samobójcza. 

Beniaminek U-12: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Jakub Barczak, Oskar Zając, Franciszek Kania, Igor Szergowicz, Jakub Pawlik, Tobiasz Jastrząb, Miłosz Bolek oraz Szymon Wójcik, Wiktor Węgrzyn, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12):Mecz pod kontrolą, rywal nie zagroził naszej bramce ani razu, lecz daleko idących nie można wyciągać. Martwi nasza skuteczność, bo wynik powinien być bardziej okazały, ale z drugiej strony cieszy fakt dochodzenia do sytuacji bramkowych.


Podkarpacka Liga Młodziczek
Beniaminek PROFBUD Krosno – AP Jasło 16:0

Bramki: Julia Gałuszka 7, Kinga Klimczak 4, Kinga Głód 2, Wiktoria Frydrych 2, Iza Mielech.

Beniaminek Girls: Karolina Józefczyk – Kinga Głód, Wiktoria Frydrych, Olga Płaza, Iza Mielech, Maja Krychta, Kinga Klimczak, Martyna Jasłowska, Julia Gałuszka, Dagmara Binkowicz, Milena Smoleń, Amelia Fiuk.


bss_lubatowa

Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa III
Beniaminek Soccer Schools – LKS Lubatowa 10:0

Bramki: Dawid Krzywda 2, Antoni Krawiec, Dawid Gembicz, Kamil Kuźmik, Mateusz Wojnowski, Mikołaj Moriak, Dawid Cyrkiel, Mikołaj Gębala, Miłosz Biały.

BSS U-13: Hubert Szuba, Arkadiusz Smoleń, Antoni Krawiec, Dawid Cyrkiel, Kamil Świątek, Mikołaj Gębala, Paweł Penar, Dawid Gembicz, Miłosz Biały oraz Mikołaj Moriak, Kamil Kuźmik, Dawid Krzywda, Mateusz Wojnowski.

Grzegorz Raus (trener BSS U-13): „Cieszy ten mecz. Zawodnicy sympatycznego trenera Jakuba Szczurka starali się, za co szacunek. Natomiast cały projekt Beniaminek Soccer Schools rozwija się i widać to też w grze drużyny U-13. Kilka akcji było już ciekawszych względem ostatnich tygodni i to daje energię. Gole rozkładały się na dziewięciu zawodników to też o czymś świadczy. Pierwsze trafienia w lidze zaliczyli dziś Dawid Gembicz i Mikołaj Gębala. Debiutant z rocznika 2008 Mateusz Wojnowski tak jak tydzień temu Kamil Kuźmik strzelił bramkę w pierwszym swoim meczu. Systematyczne treningi z udziałem Huberta Szuby, Arka Smolenia, Pawła Penara, Miłosza Białego pokazują, że można grać lepiej jak się pracuje dobrze na zajęciach. Zawodnicy z PRO od trenera Chmielowskiego bardzo pomogli drużynie w utrzymaniu poziomu spotkania, sami nabierając więcej pewności siebie bo wiadomo, że liga OZPN jest na niższym poziomie niż I Liga Podkarpacka w której gra Beniaminek U-13. Cały czas pamiętamy o kontuzjowanym kapitanie Maksie Chiliku. Zabrakło dziś Szymka i Olka. Krok po kroku ten zespół będzie nas bardziej cieszył. To pierwszy sezon w lidze drużyny Soccer Schools. Myślę że ta liga jest idealna pod projekt. Czeka nas jeszcze w tej rundzie 4 lub 5 spotkań.”

 


Liga Młodzika OZPN Krosno – Grupa IV
Ostoja Kołaczyce – Beniaminek PROFBUD Krosno 0:9

Bramki: Miłosz Kubal 2, Filip Haniebnik 3, Patryk Prajsnar, Konrad Krzywda, Patryk Delimat. 

Beniaminek U-11: Konrad Krzywda, Dawid Kamyk, Miłosz Krowicki, Patryk Delimat, Patryk Prajsnar, Miłosz Kubal, Paweł Pelczarski, Nikodem Majewski, Jakub Borowski oraz Piotr Knap, Filip Haniebnik.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu, ale twierdzę że tą drużynę stać na jeszcze lepsze granie, w piłkę nożną potencjał spory, aczkolwiek teraz zaczną się spotkania z górną częścią tabeli i to nas zweryfikuje, dziekujemy rywalom za spotkanie i wyciągamy wnioski kolejny sprawdzian w piątek.”