Balon na „PROFBUD Arenie” poszedł w górę! Informacja o poniedziałkowych treningach

Zrealizowaliśmy dziś zadanie postawienia balonu na „PROFBUD Arenie”. Było to wyzwanie i daliśmy radę! Zostały nam prace przy montażu oświetlenia wewnątrz ponieważ wiatr uniemożliwił ponowne opuszczenie powłoki i zakończenie tego zadania. Poradzimy sobie z tą kwestią w najbliższych dniach i może już we wtorek lub środę będziemy mogli trenować i grać.

DSC_0179

Jutro (poniedziałek, 1 październik) zmiany w Harmonogramie treningów dla grup Beniaminek Soccer Schools:

  • BSS U-13 –  trening odwołany, odrobiony zostanie w najbliższym czasie w formie sparingu. Informacje poda trener.
  • BSS U-11 – sparing z BSS Jedlicze, poniedziałek w godz. 18:00 – 19:15, Orlik przy SP w Jedliczu, ul. dr Tokarskich. Dojazd zawodników we własnym zakresie. 
  • BSS U-9 – sparing z BSS Rogi, wtorek w godz. 16:30 – 18:00, Orlik przy SP w Rogach, ul. Szkolna. Dojazd zawodników we własnym zakresie. 

DSC_0194

Grzegorz Raus: „Chciałbym bardzo podziękować za wsparcie w dzisiejszych działaniach wszystkim uczestnikom. Bez Was nie dalibyśmy rady. Jesteście wspaniali i dla takich sytuacji wiem, że są rzeczy co warto robić. Mimo wyzwania atmosfera w pracy była przednia co pokazuje, że razem można więcej. Będziemy się starać jak tylko potrafimy, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Akurat dzisiaj są trzecie urodziny obiektu ufundowanego przez Pana Pawła Malinowskiego, który jest wielkim przyjacielem naszej Akademii. Jemu to dziękuję w sercu codziennie, bo bez niego nie byłoby takiego Beniaminka i te wyzwania byłyby mniejsze. A my chcemy się rozwijać w naszej pasji do futbolu i nigdy się nie poddamy”.

DSC_0232