Liga gra! Cztery mecze z udziałem drużyn Beniaminka

W środku mijającego tygodnia drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno rywalizowały w rozgrywkach Podkarpackich Liga Trampkarzy i Młodzików rozgrywając ciekawe i zacięte spotkania. Poniżej zamieszczamy relacje z tych pojedynków.

liga_beniaminek2018

Podkarpacka Liga Trampkarza Starszego
Ekoball Sanok – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:2

Bramki: Tomasz Bober 2

Beniaminek U-15: Wiktor Wanat – Patryk Słowik, Krystian Jarosz, Oskar Cierpiak, Kacper Bolanowski, Szymon Górka, Tomasz Bober, Michał Telega, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz oraz Szymon Jatrzębski, Szymon Serwiński, Filip Mucha.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Bardzo solidna postawa przez cały mecz. Wprawdzie straciliśmy bramkę po jednym z kontrataków i ewidentnym 2-metrowym spalonym, ale konsekwentnie budowaliśmy akcje, utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sytuacje strzeleckie. W drugiej połowie Tomek Bober najpierw po ładnej wymianie na jeden kontakt wyrównał stan meczu, a następnie po faulu na Wiktorze Poterze z karnego zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Nie mieliśmy słabych punktów. Każdy zawodnik zagrał z dużym poświęceniem i przeciwko silnej fizycznie drużynie nie ustępowaliśmy, a piłkarskie atuty były po naszej stronie, co w konsekwencji przyniosło nam zasłużone zwycięstwo.”


Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego
APPN Mielec – Beniaminek PROFBUD Krosno 3:3

Bramki: Patryk Szczurek 3

Beniaminek U-14: Kacper Zych – Błażej Korzeniowski, Kamil Czekański, Antoni Patla, Norbert Barczak, Miłosz Kluczek, Wojciech Kotulak, Fabian Gacek, Jakub Michalski, Leon Wieczorek, Patryk Szczurek oraz Alan Wacht, Miłosz Koczera, Kamil Bęben, Igor Zarzyka, Bartosz Zimnicki.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14):W pierwszej połowie po dobrej grze wypracowujemy sobie pięć sytuacji sam na sam z bramkarzem ale niestety nie udaje nam się pokonać golkipera gospodarzy, tracimy za to bramkę po rzucie wolnym. Druga odsłona piłkarsko nie wyglądała już tak dobrze, ale za to strzelamy bramki. Wychodzimy dwa razy na prowadzenie, na trzy minuty do końca spotkania rywale doprowadzają do remisu.”


Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
AP Jasło – Beniaminek PROFBUD Krosno 1:5

Bramki: Mikołaj Moriak 2, Antoni Aszklar, Krzysztof Kolanko, Szymon Gierlach

Beniaminek U-13: Tymon Kubacki – Franciszek Urbanik, Mirosław Irzyk, Jakub Kościelniak, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Krzysztof Kolanko, Krystian Paczkowski, Dawid Krzywda oraz Mikołaj Moriak, Mikołaj Mola, Antoni Krawiec.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Długie utrzymywanie się przy piłce, ciekawe konstruowanie akcji, niezły repertuar akcji kombinacyjnych, do poprawy finalizacja ataku. Cieszy, że wyciągnęliśmy wnioski po ostatnich spotkaniach, szczególnie w fazie bronienia i budowania gry. Pracujemy dalej!”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
AP Sanok – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:1

Bramka: Miłosz Bolek

Beniaminek U-12: Szymon Wójcik, Szymon Debiczak, Jakub Barczak, Oskar Zając, Franciszek Kania, Igor Szergowicz, Jakub Pawlik, Kamil Janowski, Miłosz Bolek oraz Wiktor Węgrzyn, Anna Skrzypczyk, Jakub Kasperkowicz.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12): „Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Mało składnych akcji, dużo chaosu oraz niedokładności. Największym rozczarowaniem jest jednak fakt, że, rywal sytuacji nie wypracował, lecz skrzętnie wykorzystał nasze proste błędy. To świadczy o dojrzałości boiskowej przeciwnika, a nam tego w tym meczu zabrakło.”