Dwie drużyny Beniaminka U-11 zagrały w „Rzeszów Cup 2018”! Chłopcy przywieźli do Krosna brązowe medale!

W niedzielę w Rzeszowie rywalizowali nie tylko chłopcy z rocznika 2010, ale także i nasi zawodnicy z rocznika 2008. Beniaminek U-11 w turnieju „Rzeszów Cup 2018” wystawił do gry dwie drużyny, które rozegrały w sumie czternaście spotkań oraz pojedynek między sobą! Każdy z zawodników miał możliwość gry w dużym wymiarze czasowym podnosząc swoje piłkarskie umiejętności i zdobywając kolejne turniejowe doświadczenie. Jedna z naszych ekip stanęła na podium zdobywając brązowe medale, a brawa należą się wszystkim chłopakom!

beniaminek_2008_02

Wyniki spotkań – faza grupowa
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Czuwaj Przemyśl 6:0
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Beniaminek II PROFBUD Krosno 3:0
Beniaminek I PROFBUD Krosno – DAP Dębica 1:3
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów Błękitni 2:4
Beniaminek II PROFBUD Krosno – DAP Dębica 6:0
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów Błękitni 6:0
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Czuwaj Przemyśl 6:0

Faza finałowa – Grupa Srebrna
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Grunwald Budziwój 4:1
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów Niebiescy 1:3
Beniaminek I PROFBUD Krosno – GAP Boguchwała 1:2
Beniaminek I PROFBUD Krosno – Bieżanowianka Kraków 1:1

Faza finałowa – Grupa Złota
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Hutnik Kraków 1:2
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Resovia Rzeszów 1:2
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Stal Rzeszów Biali 0:0
Beniaminek II PROFBUD Krosno – Czuwaj Przemyśl 1:0

Drużyny Beniaminka U-11 reprezentowali: Jakub Borowski, Patryk Delimat, Filip Haniebnik, Michał Janik, Dawid Kamyk, Piotr Knap, Miłosz Krowicki, Konrad Krzywda, Miłosz Kubal, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Mateusz Śnieżek, Jan Zych.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Bardzo ciężki weekend za rocznikiem 2008, w piątek zagraliśmy mecz ligowy, w sobotę gry kontrolne na Słowacji, a w niedzielę zagraliśmy turniej w Rzeszowie. Każdy chłopiec miał szansę zagrać w sporym wymiarze czasowym, myślę że to najważniejsze, bo kiedyś chodziło się na boisko i nie patrzyło się czy jest łatwo czy trudno, chodziło się po to żeby zagrać, rywalizować, móc poprawiać swoje umiejętności, a nie ma nic lepszego jak gra w piłkę gdzie sytuacja od Ciebie wymaga podjęcia decyzji. Ogólnie brawo chłopaki bo daliście radę na tym weekendzie. Dziękuję również chłopakom ze Stali Rzeszów, którzy nam pomogli i dali chwilę wytchnienia dla naszych zmęczonych zawodników, Bartek Korfanty, Alex Nartowski i Kuba Tomczyk, dzięki chłopaki! Myślę, że radość na twarzach chłopców jaka ukazała się o informacji że mamy III miejsce najlepiej opisuje ten turniej.”