Beniaminek U-8 zagrał w „IX Memoriale Maksymiliana Kumorkiewicza” w Gorlicach

W ubiegłą niedzielę najmłodsza drużyna Beniaminka z rocznika 2011 wzięła udział w turnieju piłkarskim z okazji „IX Memoriału Maksymiliana Kumorowicza”, który był organizowany przez Glinik Gorlice. W całym turnieju chłopcy wysoko wygrali trzy mecze, jeden zremisowali, a w jednym doznali porażki. Świetna zabawa na murawie i kolejne piłkarskie doświadczenie dla naszych młodych zawodników! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

beniaminek_2011_gorlice2

Beniaminek U-8: Jakub Dębiczak (1), Tomasz Głód (1), Piotr Majkut (3), Aleksander Zajdel (7), Damian Czekański (7), Filip Wacławski (7), Piotr Szafran (4), Kacper Cichoń (3), Karol Kubal (1).

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-8): „Grę w takich turniejach traktujemy jako najlepszy sposób zdobywania i nabierania doświadczenia, wszyscy chłopcy starali się dryblować i grać krótkimi podaniami. Nasz bramkarz konstruował kolejne akcje od tyłu, Każdy zawodnik dostawał szansę gry na różnych pozycjach. Na tym etapie priorytetowym celem jest kształtowanie indywidualne każdego zawodnika. Moim zdaniem jest to grupa bardzo utalentowanych dzieciaków i jeśli swój talent poprą systematycznym treningiem to w przyszłości Beniaminek będzie miał wiele powodów do radości dzięki tym chłopcom.”

beniaminek_2011_gorlice3