Beniaminek U-9 zagrał w turnieju „Rzeszów Cup 2018”!

W niedzielę nasza drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2010 wybrała się do Rzeszowa gdzie rywalizowała w turnieju „Rzeszów Cup 2018”. Chłopcy świetnie bawili się na murawie na której rozegrali 9 piłkarskich pojedynków. Po pierwszej, grupowej fazie turnieju udało się awansować do najmocniejszej „Grupy Złotej”, w której podopieczni trenera Marka Fundakowskiego stoczyli zacięte pojedynki, co ciekawe wszystkie zakończone remisami! Ostatecznie „biało-niebiescy” uplasowali się na 4 miejscu. Wiktor Bożek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!

Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla Akademia Piłkarska Stal Rzeszów za zaproszenie!

beniaminek_2011

Wyniki spotkań – faza grupowa
Beniaminek PROFBUD Krosno – Dynovia Dynów 2:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – Perfect Przeworsk 2:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ziomki Rzeszów 0:0
Beniaminek PROFBUDKrosno – Stal Rzeszów Niebiescy 1:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – Calasanz Pobitno 3:0

Wyniki spotkań – Grupa Złota
Beniaminek PROFBUD Krosno – Ziomki Rzeszów 0:0 (zaliczony z fazy grupowej)
Beniaminek PROFBUD Krosno – ASP Wisłoka Dębica 1:1
Beniaminek PROFBUD Krosno – DAP Dębica 0:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – JKS Jarosław 0:0
Beniaminek PROFBUD Krosno – Orlik Przemyśl 0:0

Beniaminek U-9: Wiktor Bożek, Fabian Jastrząb, Mateusz Jurczak, Kuba Kopczak, Maks Półchłopek, Szymon Rozel, Filip Szwerc, Franciszek Szyndak, Arkadiusz Wąchała, Wiktor Włodarski, Oskar Zygmunt.

Marek Fundakowski (trener Beniaminka U-9): „Bardzo dziękuję chłopakom za mega zaangażowanie i walkę o wygraną w każdym meczu, co pokazało najlepiej spotkanie ze Stalą Rzeszów gdzie zdobyliśmy bramkę można powiedzieć w ostatnich sekundach. Uważam, że chłopaki zdobyli kolejne cenne doświadczenie, które na pewno będzie procentować. Wielkie brawa należą się zespołowi za grę w obronie, jako jedyny zespół podczas turnieju nie przegraliśmy żadnego meczu. Wśród chłopców byli też debiutanci, którzy świetnie wkomponowali się w zespół.”