Beniaminek U-11 zagrał w „Turnieju Kogucika 2018”!

W dniach 7-8 września drużyna Beniaminka PROFBUD Krosno z rocznika 2008 miała możliwość gry w bardzo mocno obsadzonym „IV Międzynarodowym Turnieju Kogucika 2018″ rozgrywanym w Stróżach. „Biało-niebiescy” znaleźli się w stawce 36 zespołów wśród których było m.in. wiele drużyn reprezentujących Akademii klubów z Ekstraklasy, a także zespoły z Węgier, Słowacji oraz Bośni i Hercegowiny. Krośnianie w Stróżach grali ze zmiennym szczęściem, ale zebrali sporo piłkarskich doświadczeń, bo rozegrali aż 10 piłkarskich pojedynków mierząc się m.in. z Legią Warszawa, węgierskim Honved Budapeszt, Jagiellonią Białystok oraz naszymi partnerami z Zagłębia Lubin. turniej wygrała Wisła Kraków, a na podium znalazły się również zespoły Rakowa Częstochowa i Dunajca Nowy Sącz.

kogucikcup_2018_2008_1

Wyniki spotkań 
Beniaminek PROFBUD Krosno – Kolejarz Stróże 3:0 (Krowicki 2, Majewski)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Radłovia Radłów 3:1 (Prajsnar 2, Pelczarski)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Legia Warszawa 1:6 (Haniebnik)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Honved Budapeszt 2:1 (Majewski, sam.)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Hutnik Kraków 1:6 (Pelczarski)

Grupa „Brązowa”
Beniaminek PROFBUD Krosno – Górnik Łęczna 3:1 (Krowicki, Haniebnik, Prajsnar)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Jagiellonia Białystok 0:4
Beniaminek PROFBUD Krosno – SMS Rzeszów 1:1 (Kamyk)
Beniaminek PROFBUD Krosno – Zagłębie Lubin 1:3 (Pelczarski)
Beniaminek PROFBUD Krosno – RAP Radomsko 1:3 (Majewski)

Beniaminek U-11: Adam Knurek – Filip Haniebnik, Dawid Kamyk, Piotr Knap, Miłosz Krowicki, Konrad Krzywda, Nikodem Majewski, Paweł Pelczarski, Patryk Prajsnar, Jan Zych.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11):Bardzo nierówna forma, przeplatane spotkania gdzie dobrze funkcjonujemy z takimi gdzie totalnie jesteśmy spóźnieni czy kiepsko prezentujemy się w organizacji gry. Szybko zapomnieliśmy wiele zadań nad którymi przepracowaliśmy cały poprzedni sezon, wytłumaczeniem może być jedynie fakt łączenia rozgrywek w lidze po „9” z turniejami gdzie będziemy grali po „7”, ale piłka nożna to nadal sport drużynowy gdzie detale są ważne i nie można o nich zapomnieć. Moim celem będzie połączenie tych dwóch rozgrywek tak aby chłopcy dobrze się prezentowali po 7 czy 9. Ogólnie bardzo wysoki poziom turnieju gdzie trafiając do trzeciej grupy gramy ze świetnymi drużynami. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie na miejscu, a rodzicom za pomoc w organizacji dojazdu. Gramy dalej, już wkrótce kolejny sprawdzian.