Sparingowy wieczór na PROFBUD Arenie!

Kolejny mecz sparingowy między zespołami Beniaminka rozegrano wczoraj na PROFBUD Arenie. Przy sztucznym świetle zmierzyli się chłopcy z Beniaminek Soccer Schools U-13 oraz dziewczynki z Beniaminek Girls.

sparing_bss_girls_1

Mecz sparingowy
Beniaminek Soccer Schools – Beniaminek Girls 4:5 (3:4)

Bramki: Strychacz 2, Przyprawa, Chilik – Gałuszka 2, Klimczak 2, Głód.

BSS U-13: Borek Patryk – Strychacz Nazar, Jurkiewicz Filip, Kasprzyk Gabryś – Chilik Maksymilian, Biały Miłosz – Ligęza Szymon, Przyprawa Adam, Blicharczyk Konrad oraz Filipiak Szymon, Gembicz Dawid, Szuba Hubert, Pyter Aleksander

Beniaminek Girls: Karolina Józefczyk, Kinga Klimczak, Kinga Głód, Maja Krychta, Martyna Jasłowska, Milena Smoleń, Izabela Mielech, Karolina Rak, Wiktoria Frydrych, Antonina Dmuchała, Julia Gałuszka, Amelia Futyra, Olga Płaza.

sparing_bss_girls_2

Grzegorz Raus (trener BSS U-13): „Duża radość dla wszystkich chłopaków którzy trenują w grupie Beniaminek Soccer Schools z udziału w meczu towarzyskim z utalentowaną i młodszą grupą dziewcząt. W pierwszym składzie z szacunku dla wszystkich w drużynie zagrało kilku chłopców powyżej U-13, którzy trenują w projekcie, ponieważ oni nie mają szansy na tą chwilę grać w rozgrywkach ligowych. Nie korzystaliśmy w tym sparingu z zawodników z grup PRO. Dziewczynki mają wielki potencjał, bardzo trzymamy kciuki za postawę i gratulujemy zwycięstwa w sparingu bo zawsze się gra by wygrywać, to sport! Natomiast z drużyny jestem dumny, bo to co sobie zakładamy chcemy realizować. Nie wszystko wychodzi, ale wynika to z braku pewnych cech i możliwości u zawodników. Natomiast trener jest po to by pomagać podnosić poziom i tego się trzymamy. Pierwsza połowa dla Beniaminek Girls. W drugiej połowie więcej z gry Beniaminek Soccer Schools. Fajny mecz i warto zagrać w październiku rewanż.

sparing_bss_girls_4

Marcin Maculski (trener Beniaminek Girls): „Bardzo pożyteczny sparing super sprawa dla dziewczyn zagrać przy światłach. Co do gry wiedzieliśmy, że w ataku pozycyjnym będziemy mieć duże problemy z drużyną Grzegorza stąd nastawiłem moje zawodniczki na szybkie przechodzenie z obrony do ataku. W pierwszej połowie wyglądało to dość poprawnie. Cenna lekcja, bo przygotowujemy się do meczu ligowego z Jasłem. Chłopakom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze.”

sparing_bss_girls_3