Drużyny Beniaminka PROFBUD Krosno rozegrały 2 kolejkę w ligach Podkarpackiego ZPN

We worek i czwartek drużyny Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno z roczników 2004, 2005, 2006 i 2007 rozgrywały mecze w ramach 2 kolejki Podkarpackich Lig Trampkarzy i Młodzików Starszych oraz Młodszych. Poniżej prezentujemy relacje z tych spotkań.

beniaminek_2004_sanok_2018_1

Podkarpacka Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – Stal Stalowa Wola 4:3 (3:1)

Bramki: Szymon Górka, Tomasz Bober, Wiktor Potera, Kacper Borkowski.

Beniaminek U-15: Wiktor Wanta – Krystian Jarosz, Patryk Słowik, Dawid Węgrzyn, Kacper Bolanowski, Szymon Górka, Tomasz Bober, Przemysław Filipak, Kacper Borkowski, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz oraz Kacper Zych, Patryk Szczurek, Szymon Serwiński, Kacper Ziajka, Bruno Jakubowski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Już w pierwszej akcji meczu straciliśmy bramkę. Podziałała ona na nas mobilizująco, bo do przerwy po strzałach Szymona Górki, Tomasza Bobra i Wiktora Potery wyszliśmy na prowadzenie. Tuż po przerwie Kacper Borkowski podwyższył wynik na 4:1 i wydawało się, że jest już po meczu. Niestety nonszalancja w grze spowodowała, że straciliśmy dwie bramki i do samego końca wynik wisiał na włosku. Po meczu mam niedosyt, bo pomimo wygranej w kilku sytuacjach wykazaliśmy się dużym piłkarskim egoizmem! Mam nadzieję, że ta lekcja zostanie w głowach moich młodych piłkarzy i przyniesie pozytywny oddźwięk w dalszej części sezonu.”


beniaminek_2005_ziomki_3

Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego
Ziomki Rzeszów – Beniaminek PROFBUD Krosno 2:8

Bramki: Szczurek 3, Michalski 2, Bęben, Gacek, Korzeniowski.

Beniaminek U-14: Kacper Zych – Błażej Korzeniowski, Norbert Barczak, Igor Zarzyka, Kamil Czekański, Fabian Gacek, Leon Wieczorek, Kamil Bęben, Wojciech Kotulak, Jakub Michalski, Patryk Szczurek oraz Miłosz Koczera, Bartosz Zimnicki, Alan Wacht.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-14): „W kolejnym meczu ofensywa działa poprawnie i cieszymy sie ze sporej ilości zdobytych bramek , ale tak jak w poprzednim spotkaniu tak i dzisiaj tracimy dwie bramki przez brak koncentracji w obronie.”

beniaminek_2005_ziomki_1


beniaminek_2006_2018_jaslo_2

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Beniaminek PROFBUD Krosno – UKS 6 Jasło 3:3

Bramki: Mikołaj Mola, Emanuel Gibała, Antoni Aszklar.

Beniaminek U-13: Karol Borowski – Mirosław Irzyk, Franciszek Urbanik, Jakub Kościelniak, Szymon Gierlach, Antoni Aszklar, Mikołaj Mola, Krystian Paczkowski, Emanuel Gibała oraz Antoni Krawiec, Mikołaj Moriak, Kamil Świątek, Dawid Krzywda. Trenerzy Kamil Chmielowski i Kamil Pelczar.

Kamil Chmielowski (trener Beniaminka U-13): „Senny i monotonny mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa w szczególności. Po krótkiej rozmowie w przerwie meczu w drugą połowę wchodzimy zdecydowanie lepiej. Mimo, że nie gramy wyśmienitych zawodów to wychodzimy na trzybramkowe prowadzenie po 10 min drugiej połowy i wydaje się, że nic złego nie może nam się stać. Jednak niepotrzebne faule przed własnym polem karnym i przeciwnik zdobywa dwie bramki, a chwilę później rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i goście doprowadzają do wyrównania. Piłka uczy pokory. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej, bo następny przeciwnik z bardzo wysokiej półki.”


Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego 
Kolejarz Zagórz – Beniaminek PORFBUD Krosno 0:15

Bramki: Bolek 2, Pawlik 2, Mikulski 2, Kania 2, Szergowicz 2, Jastrząb 2, Zając, Wójcik, Barczak.

Beniaminek U-12: Karol Michna – Szymon Dębiczak, Jakub Barczak, Oskar Zając, Miłosz Bolek, Igor Szergowicz, Rafał Mikulski, Franciszek Kania, Jakub Pawlik oraz Wiktor Węgrzyn, Tobiasz Jastrząb, Paweł Penar, Szymon Wójcik.

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-12):Wynik okazały, ale nie wszystko wyglądało tak jak powinno. Szczególnie duże rezerwy w skuteczności pod bramką rywala, gdyż stwarzaliśmy sporą ilość sytuacji podbramkowych, ale w bardzo łatwych sytuacjach pudłowaliśmy.”