Drużyna Beniaminka U-15 po obozie przygotowawczym do sezonu

W dniach 6-11 sierpnia drużyna Beniaminka Profbud Krosno z rocznika 2004 przebywała na obozie sportowym, który odbył się na obiektach Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji „WIKI” w Sanoku. „Biało-niebiescy” trenowali trzy razy dziennie, rozegrali także dwa sparingi – zwycięski z GKS Ksawerów U-14 i zakończony porażką 2:4 z Ekoballem Sanok U-16.

sdr

Pracę treningową drużyna Beniaminka uzupełniła wypadem na najwyższy szczyt Bieszczad – Tarnicę (1364 n.p.m.), w drodze powrotnej odwiedziła także basen Aquarius w Lesku korzystając z odnowy biologicznej.

oboz3_2004_2018

W końcówce obozu do drużyny dołączył Patryk Winiarski, który zagrał w sparingu z Ekoballem, a pożegnalny występ w barwach Beniaminka okrasił świetną asystą. Po meczu „Winiar” pofrunął na rękach kolegów cztery razy w górę, czyli tyle razy ile spędził lat w Beniaminku. Wszyscy życzyli mu powodzenia w Legii Warszawa i Reprezentacji Polski. Ostatni mecz w Beniaminku rozegrali również Szymon Skrzęta i Mateusz Cygan, którym drużyna zgotowała równie gorące pożegnanie.

oboz2_2004_2018

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Warunki hotelowe i treningowe na obiekcie Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji „Wiki” Sanok były wyśmienite. Przytulne i fajnie urządzone pokoje, dobra kuchnia i perfekcyjnie przygotowana płyta treningowa powodowały, że chłopaki z uśmiechem pracowali nad formą. Zrealizowaliśmy wszystkie założenia na obóz, jestem bardzo zadowolony z postawy każdego zawodnika i wierzę, że ta praca zaprocentuje w nadchodzącym sezonie”.

dav