Patryk Winiarski w Legii Warszawa!

Wychowanek Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno Patryk Winiarski (rocznik 2004) w najbliższym sezonie zagra z „eLką” na piersi! Temu klubowi najbardziej zależało na pozyskaniu kapitana „biało-niebieskich”. „Winiar” był obserwowany przesz scoutów Legii Warszawa, po udanych Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich został zaproszony na treningi i turniej z udziałem warszawskiej drużyny i jego dobra postawa zaowocowała przenosinami do stolicy!

pwiniarski

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „Patryk trafił do Beniaminka i grał początkowo w grupie niezaawansowanej oraz w młodszym roczniku. Był to sezon 2013/2014. W kolejnym sezonie grał już rozgrywkach ligowych i krok po kroku wzmacniał swoją pozycję w drużynie i Akademii stając się w sezonie 2017/2018 kapitanem zespołu U-14 u trenera Tomasza  Wacka. Wcześniej sam miałem przyjemność pracować z tym zawodnikiem, a w ostatnich sezonach trenował także pod okiem Karola Dobrzańskiego współpracując z trenerami Mateuszem Knapem i Robertem Gleniem. Patryk jest ćwierćfinalistą Mistrzostw Polski w Łodzi z Beniaminkiem oraz finalistą prestiżowego turnieju Baltic Football Cup. „Winiar” został zauważony przez trenerów Kadry Podkarpacia, a jego forma eksplodowała na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Policach gdzie trafił do „11” turnieju obok wychowanka Beniaminka – Antka Kozubala z Lecha Poznań.”

Patrykowi życzymy dobrej gry, dotychczasowej charyzmy oraz ambicji i dziękujemy za piękne chwile w  Beniaminku! „Winiar” walcz w stolicy i nigdy się nie poddawaj! Powodzenia!

patryk_winiarski_3