„ORLEN Beniaminek Krosno Cup” Kategoria wiekowa U-13: „Dominacja Sandecji”

W pierwszym z sierpniowych turniejów ORLEN Beniaminek Krosno Cup, które odbywają się na odświeżonym obiekcie PROFBUD Arena zwyciężyła drużyna Sandecji Nowy Sącz!

Srebro dla drużyny czarnej Sandecji Nowy Sącz, a brąz dla Beniaminka PROFBUD Krosno.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju ambitnej postawy, dziękujemy za przybycie do Krosna – Miasta Szkła i udział w naszych futbolowych zmaganiach.

OBKC U13 Lato 2018 (1)

Wyniki spotkań OBKC U-13 Edycja Lato 2018:

Poz   Zespół M Z R P Gole+/- Pkt
1 Sandecja Nowy Sącz 4 3 1 0 25:025 10
2 Sandecja II Nowy Sącz 4 3 0 1 11:56 9
3 Beniaminek PROFBUD Krosno 4 2 1 1 5:23 7
4 Kolejarz Zagórz 4 1 0 3 5:18-13 3
5 Orzełek Bażanówka 4 0 0 4 1:22-21 0

OBKC U13 Lato 2018 (2)

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy zawodnik: Tokarczyk Jakub – Sandecja Nowy Sącz
  • Najlepszy bramkarz: Knurek Adam – Orzełek Bażanówka
  • Najlepszy strzelec: Nowak Arkadiusz – 7 goli
  • Konkurs żonglerki: Kupczak Patryk – Sandecja Nowy Sącz
  • Konkurs żonglerki trenerzy: Bury Adrian – Orzełek Bażanówka

OBKC U13 Lato 2018 (4)

Strzelcy goli:

7 – Nowak Arkadiusz (Sandecja)

4 – Liberda Kacper, Piskor Krzysztof  (Sandecja) , Bończak Kuba (Kolejarz)

3 – Salomon Adrian, Maślanka Igor, Kupczak Patryk, Hrabczak Julian (Sandecja)

2 – Pawlik Kuba (Beniaminek), Stróżak Mateusz (Sandecja)

1 – Wokacz Kacper, Laskosz Kacper, Urlik Kacper, Kwarciński Patryk, Łukaszczyk Konrad, Oleksy Maciej, Szabłowski Bartek (Sandecja), Zając Oskar, Barczak Jakub, Jastrząb Tobiasz  (Beniaminek), Gruszka Gracjan (Kolejarz), Kędzior Kacper (Orzełek)

OBKC U13 Lato 2018 (3)

Sponsor główny turnieju:

  • PKN ORLEN

Partnerzy turnieju:

  • MIASTO KROSNO
  • DECOR
  • PROFBUD ARENA

Nagrody wręczali:

  • Zastępca Prezydenta Miasta Krosna – Bronisław Baran
  • Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno – Grzegorz Raus

Organizatorzy

  • BENIAMINEK TEAM

Sędziowali: Kozner Jakub, Pelczarski Antoni, Kielar Sławomir

OBKC U13 Lato 2018 (5)

Uczestnicy turnieju „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” w kategorii U-13 zagrali w składach:

Sandecja Nowy Sącz „BIALI”:  Tokarz Konrad, Stojda Kacper, Rutecki Mateusz, Sosnowski Michał, Krawczyk Fabian, Pieńkus Edgard, Hrabczak Julian, Urlik Kacper, Kwarciński Patryk, Łukaszczyk Konrad, Kupczak Patryk, Oleksy Maciej, Szabłowski Bartosz, Frelich Jakub. Trenerzy: Jerzy Czarnecki, Jakub Czarnecki, Monika Jarosz.

Sandecja Nowy Sącz „CZARNI”: Urlik Jakub, Kowalik Piotr, Tokarczyk Jakub, Wokacz Kacper Maślanka Igor, Pazdan Maciej ( wujek Michał) , Piskor Krzysztof, Stróżak Mateusz , Salamon Adrian, Kacper Laskosz, Nowak Arkadiusz, Piszczek Michał, Liberda Kacper Trenerzy: Jerzy Czarnecki, Jakub Czarnecki, Monika Jarosz.

Beniaminek PROFBUD Krosno: Kasperkowicz Kuba, Barczak Jakub, Zając Oskar, Dębiczak Szymon, Szergowicz Igor, Bolek Miłosz, Węgrzyn Wiktor, Jastrząb Tobiasz, Pawlik Jakub, Skrzypczyk, Ania, Mach Alan, Wójcik Szymon, Penar Paweł. Trener Chmielowski Kamil

Kolejarz Zagórz: Kuba Mielnik, Niemczyk Dawid, Trzliniecki Michał, Radecki Emil, Kościółek Dawid, Gruszka Gracjan, Gocek Kuba, Bończak Kuba, Jaworski Max. Trener : Kowalski Piotr

Orzełek Bażanówka:  Bury Konrad, Jedynak Tomasz, Kołecki Damian, Kędzior Kacper, Knurek Adam, Markowski Szymon, Suwała Paweł, Semenowicz Julian, Szafran Jakub, Walenista Tobiasz, Pielech Bartosz. Trenerzy: Bury Konrad, Bury Adrian.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz sympatykom młodzieżowej piłki nożnej za udział w turnieju „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” i gratulujemy drużynom świetnej postawy!

Więcej informacji, zdjęć i ciekawostek dotyczących turniejów „ORLEN Beniaminek Krosno Cup” można znaleźć na Facebooku: www.facebook.com/ORLENBeniaminekKrosnoCup