Harmonogram treningów – od 1 sierpnia

Prezentujemy „Harmonogram Treningów”  w Akademii Piłkarskiej Beniaminek Profbud Krosno, który będzie obowiązywał od sierpnia. Zajęcia wznawiamy w środę – 1 sierpnia. Grafik może jeszcze ulec niewielkim zmianom, o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

beniaminek_profbud_1018

Harmonogram treningów w Beniaminku

Obowiązuje od 1 sierpnia 2018


Grupy PRO 

 

Beniaminek U-15, rocznik 2004
Trener: Tomasz Wacek.
Poniedziałek – godz. 16:30 – 17:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Środa, Piątek
– godz. 16:30 – 18:00 – „Arena Korczyna”

Beniaminek U-14, rocznik 2005
Trener główny: Marek Adamiak.
Poniedziałek – godz. 17:30 – 18:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Środa, Piątek
– godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Korczyna”

Beniaminek U-13, rocznik 2006
Trenerzy: Kamil Chmielowski i Kamil Pelczar.
Poniedziałek – godz. 18:30 – 19:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Wtorek, Czwartek, Piątek
– godz. 16:15 – 17:45„Arena Elektryk”

Beniaminek U-12, rocznik 2007
Trenerzy: Kamil Pelczar i Kamil Chmielowski.
Wtorek, Czwartek, Piątek – godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 16:30 – 17:30 – Hala sportowa „Naftówka”

Beniaminek U-11, rocznik 2008
Trenerzy: Paweł Tomkiewicz i Radosław Gromala. 
Poniedziałek, Wtorek – godz. 16:15 – 17:45 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 17:30 – 18:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Czwartek
– godz. 16:15 – 17:45„PROFBUD Arena”

Beniaminek U-10, rocznik 2009
Trenerzy: Radosław Gromala i Paweł Tomkiewicz.
Poniedziałek, Wtorek – godz. 18:00 – 19:30 – „Arena Elektryk”
Środa – godz. 18:30 – 19:30 – Hala sportowa „Naftówka”
Czwartek 
– godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-9, rocznik 2010
Trenerzy: Marek Fundakowski i Waldemar Szafran.
Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:45 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-8, rocznik 2011
Trenerzy: Waldemar Szafran i Marek Fundakowski. 
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek U-7, rocznik 2012
Trener: Mateusz Knap
Informacja po pierwszych treningach „Bambini Football”


Grupy Girls

 

Beniaminek Girls U-13 – Trenerzy: Marcin Maculski i Jakub Kozner.
Wtorek, Czwartek – godz. 18:00 – 19:30 – „PROFBUD Arena”

Beniaminek Girls U-10 – Trenerzy: Marcin Maculski i Jakub Kozner.
Wtorek, Czwartek – godz. 16:30 – 17:45 – „PROFBUD Arena”


Bambini Football

 

Bambini Football – roczniki 2012, 2013, 2014, 2015
Trenerzy: Mateusz Knap, Magdalena Jasłowska, Łukasz Aszklar.
I grupa (roczniki 2014/2015) – poniedziałki i środy w godz. 17:30 – 18:30 – „PROFBUD Arena”
II grupa (roczniki 2012/2013) – poniedziałki i środy w godz. 18:30 – 19:30 – „PROFBUD Arena”


Beniaminek Soccer Schools

U-13 2006/2007 – Trener: Grzegorz Raus
Poniedziałek, Środa – godz. 19:00 – 20:30 – „PROFBUD Arena”

U-11 2008/2009 – Trener Łukasz Aszklar
Poniedziałek, Środa– godz. 16:15 – 17:30 – PROFBUD Arena”

U-9 2010/2011 – Trener Marcin Maculski
Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 18:45 – „PROFBUD Arena”

Wszystkie dzieci z grup Talent mają możliwość przejścia do „Beniaminek Soocer Scholls” według swoich kategorii wiekowych.


Obiekty treningowe

 

„PROFBUD Arena”www.profbudarena.pl
ul. Bohaterów Westerplatte 20

Arena Korczyna
ul. Aleksnadra Fredry, Korczyna

Arena Elektryk
Boisko przy ZSP nr 5, ul. Rzeszowska 10

Sala Gimnastyczna w ZSP nr 4 „Naftówka”
ul. Bohaterów Westerplatte 20


Beniaminek – Odziały

 

JedliczeTrener Grzegorz Twaróg, tel. 662 032 141
Bambini Football – poniedziałki i czwartki, godz. 16:45 – 17:45
Beniaminek Soccer Schools – poniedziałki i czwartki, godz. 18:00 – 19:00
„Orlik” obok Szkoły Podstawowej w Jedliczu

Rogi Trener Łukasz Aszklar, tel. 793 070 805
Bambini Football – wtorki i czwartki, godz. 16:00 – 17:00
Beniaminek Soccer Schools – wtorki i czwartki, godz. 17:00 – 18:00
„Orlik” obok Szkoły Podstawowej w Rogach