Tworzymy drużyny „Beniaminek Soccer Schools”!

Miło nam poinformować, że już od sierpnia ruszają treningi Beniaminek Soccer Schools! To projekt skierowany do wszystkich dzieci w wieku 7-13 lat kochających futbol, zdrową sportową rywalizację, możliwość gry w profesjonalnych rozgrywkach piłkarskich i turniejach. Treningi będą prowadzone w trzech grupach wiekowych U-13 (rocznik 2006 i 2007), U-11 (rocznik 2008 i 2009) oraz U-9 (rocznik 2010 i młodsi).

BSS

Sztab szkoleniowy projektu „Beniaminek Soccer Schools” to znani i lubiani trenerzy: Grzegorz Raus, Łukasz Aszklar, Grzegorz Twaróg i Dawid Kamola. Wszystkie grupy Beniaminek Soccer Schools z Krosna będą trenować cały rok na „PROFBUD Arenie”, natomiast grupy z Oddziałów będą trenować w swoich lokalizacjach, ale będą zapraszana na cykliczne treningi i sparingi na „PROFBUD Arenę”. Wszystkie dzieci z grup Talent mają możliwość przejścia do Beniaminek Soocer Scholls według swoich kategorii wiekowych od U-13 do U-8 – roczniki 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011.

beniaminek_bramkarz_mecz

Najstarsza grupa BSS z kategorii wiekowej U-13 (rocznik 2006 i 2007), które trenerem będzie Grzegorz Raus już jesienią zagra w rozgrywkach ligowych Klasy Młodzika organizowanych przez OZPN Krosno, w których gra się po „9” na boisku. Drużyna BSS U-11 (rocznik 2008 i młodsi) prowadzona przez trenera Łukasza Aszklara będzie grała w Turniejowej Lidze Orlika OZPN Krosno, a możliwość udziału w rozgrywkach będą mieli zawodnicy z Krosna i Oddziałów. Wszystkie drużyny z Krosna, a także z Oddziałów w Rogach i Jedliczu będą mogły grać w turniejach piłkarskich organizowanych przez inne kluby i Akademie, a także tych organizowanych przez Beniaminka Profbud Krosno: „Profbud Arena Cup” (nowy projekt), „Profbud Liga” i „Beniaminek Krosno Cup” (kiedy możliwości sportowe będą predysponowały dzieci do uczestnictwa w tych rozgrywkach), „Deichmann Minimistrzostwa”.

Zawodnicy Beniaminka Soccer Schools będą trenować i grać w specjalnie zaprojektowanych dla tych drużyn strojach! Kompletny strój (koszulka, spodenki, getry) otrzyma każdy zawodnik po uiszczeniu przez rodziców opłaty za pierwszy miesiąc treningów.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „Ten projekt jest konsekwencją wcześniejszego nazewnictwa. Zaczynaliśmy od grup B, co nie dawało entuzjazmu do pracy dzieciom. Potem były to grupy rekreacyjne, gdzie nazwa również nie przyjęła się w środowisku. Ostatnia próba na grupy Talent nie ma odzwierciedlenia w naszej strategii. Chcemy połączyć tradycję z nowoczesnością. Projekt „Beniaminek Soccer Schools” to wykorzystanie potencjału i marki Beniaminka oraz pięknego obiektu jakim jest „PROFBUD Arena”. To połączenie radości do sportu i szansy na pozaszkolną formę edukacji dla dzieci, które potrzebują ruchu, zdrowej rywalizacji, potrzebę oderwania się od codziennej rzeczywistości, gdzie dzisiaj dużo jest czasu zaplanowanego na rozwój, naukę inne wydarzenia. To szansa udziału w projekcie gdzie są możliwości uczestnictwa w treningach piłkarskich z profesjonalną kadrą trenerską w komfortowych warunkach. Możliwość udziału w szerokiej gamie ofert przygotowanych przez Akademię jak turnieje piłkarskie, ligi piłkarskie, korzystanie z oferty „PROFBUD Arena”, wyjazdy na Beniaminek Camp w Polsce i za granicę.”


Kategorie wiekowe i rozgrywki

 

Beniaminek Soccer Schools U-13 (rocznik 2006 i 2007)
Trener: Grzegorz Raus

Rozgrywki – Liga Młodzika OZPN, turnieje.

Beniaminek Soccer Schools U-11 (rocznik 2008 i 2009)
Trener: Łukasz Aszklar

Rozgrywki: Reprezentacja BSS zagra w Lidze Orlika OZPN, turnieje.

Beniaminek Soccer Schools U-9 (rocznik 2010 i młodsi)
Trener: Dawid Kamola
Rozgrywki: Turnieje.

Beniaminek Soccer Schools Rogi (rocznik 2009/2010/2011)
Trener: Łukasz Aszklar

Rozgrywki: Reprezentacja BSS zagra w Lidze Orlika OZPN, turnieje.

Beniaminek Soccer Schools Jedlicze (roczniki 2009/2010/2011)
Trener: Grzegorz Twaróg
Rozgrywki: Reprezentacja BSS zagra w Lidze Orlika OZPN , turnieje.

ZAPISY 

 tel: 668 835 779
mail: kontakt@beniaminek.org


Kadra szkoleniowa
„Beniaminek Soccer Schools”

 

Grzegorz Raustrener BSS U-13 (tel. tel: 668835779, grzegorz.raus@beniaminek.org)
Założyciel i Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek to trener z Dyplomem UEFA A, który jest wielkim entuzjastą i pasjonatą futbolu młodzieżowego. Wspiera nie tylko młodych adeptów futbolu ale też ambitnych i zdolnych młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać w swoich pasjach. Praca w roli trenera „Beniaminek Soccer Schools” to jego powrót po przerwie do treningów i jak sam mówi bardzo mu tego brakowało.

Łukasz Aszklar – trener BSS U-11, BSS Rogi (tel. 793 070 805, lukasz-aszklar@o2.pl)
Trener Aszklar posiada dyplom trenerski UEFA B. Jest absolwentem AWF Warszawa, nauczycielem dyplomowanym i wieloletnim trenerem piłkarskim. Syn trenera Antek jest jednym z wyróżniających się zawodników Beniaminka z rocznika 2006. To uśmiechnięty i pełen dobrej energii trener.

Dawid Kamola trener BSS U-9 (tel. 518 366 559)
Swoją postawą zbudował zaufanie i po odbytym stażu trenerskim został trenerem grupy Beniaminek Soccer Schools. Wysoka kultura osobista. Pracuje na stanowisku kierowniczym w dużej firmie i najlepsze rozwiązania przekłada do pracy w Beniaminku. Cechuje go pracowitość i zaangażowanie.

Grzegorz Twarógtrener BSS Jedlicze (tel. 662 032 141)
Bardzo zaangażowany i ambitny trener, który związany jest z Beniaminkiem jako trener grup w Jedliczu. Dobry organizator, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, pracownik GOSiR w Jedliczu. Kolejna bardzo wartościowa postać w Akademii.