PROFBUD sponsorem tytularnym Akademii!

Informujemy, że od lipca w  Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zajdą zmiany mające na celu utrzymanie dotychczasowej jakości pracy oraz szansy na kontynuację rozwoju jednej z najlepiej pracujących Akademii w tej części Polski, która przez ponad 11 lat daje wiele pozytywnych emocji swoim sympatykom.beniaminek_profbud_1018

Od 1 lipca 2018 roku sponsorem tytularnym Akademii zostaje firma PROFBUD, której Prezesem jest Pan Paweł Malinowski. Deweloper PROFBUD odpowiada za całościowe wsparcie pod kątem rozwoju Beniaminka. Od sezonu 2018/2019 drużyny Akademii „PRO” będą grać w rozgrywkach ligowych oraz podczas turniejów w Polsce i za granicą jako Beniaminek PROFBUD Krosno.

beniaminek_profbud_670_koszulka

Zmianie ulega również nazwa obiektu wybudowanego przez naszego sponsora.  Od 1 lipca 2018 roku  grać będziemy na „PROFBUD Arena”. Aktualne prace na „PROFBUD Arena” mają na celu wzmocnienie wizerunku obiektu, w tym marketingowego,  na którym trenują dzieci i młodzież Akademii Piłkarskiej Beniaminek PROFBUD Krosno.

profbud_arana2

PROFBUD wspiera Beniaminka od 2013 roku. Organizowano już pięć edycji jednego z najlepszych turniejów w Polsce – „PROFBUD Cup”. W 2015 roku deweloper PROFBUD  wybudował obiekt  „Halę Krosno” co spowodowało dynamiczniejszy rozwój Akademii i coraz większe sukcesy wychowanków Beniaminka.

Grzegorz Raus: „Bardzo się cieszę i jestem dumny, że mogłem poznać Pawła Malinowskiego, który wiem, że we mnie wierzy, a tym samym wierzy w całego Beniaminka. To kolejny, ale naturalny krok w naszej współpracy.  My nie robimy nic na siłę. Życie weryfikuje wiele scenariuszy. PROFBUD to duża marka, pracują tam świetni ludzie. Beniaminek krok po kroku tą markę buduje z coraz lepszymi efektami. Razem można więcej, działać w synergii i szukać szansy rozwoju, wspierać młode sportowe talenty i zdolnych trenerów , wychowywać dobrych ludzi to bezcenne. Będziemy się starać temu sprostać.”

profbud_aran1