Zwycięstwo Beniaminka U-13 ze Stalą Mielec

We wtorek drużyna Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno z rocznika 2005 pokonała w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego zespół Stali Mielec 3:1.

beniaminek2005_stalm_2018_3

Wynik spotkania otworzył Wiktor Jaślar, który pięknym, technicznym strzałem pokonał bramkarza rywali. Drugi gol padł po stałym fragmencie gry, który skutecznie wykończył Norbert Barczak i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej odsłonie spotkania, „Beniaminki” dwukrotnie trafiali w poprzeczkę, aż w ostatniej minucie dopięli swego, świetną akcję i podanie Patryka Szczurka na gola zamienił Wojtek Kotulak. Brawo drużyna!

beniaminek2005_stalm_2018_2

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Beniaminek Krosno – Stal Mielec 3:1 (2:1)

Bramki: Wiktor Jaślar, Norbert Barczak, Wojciech Kotulak.

Beniaminek U-13: Kacper Zych – Antoni Patla, Miłosz Kluczek, Norbert Barczak, Wojciech Kotulak, Kamil Czekański, Wiktor Jaślar, Fabian Gacek, Patryk Szczurek oraz Franciszek Cecuła, Jakub Michalski, Igor Zarzyka, Alan Wacht, Kamil Bęben.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13):Chcieliśmy bardzo zmazać plamę po ostatnim meczu i odbudować morale w drużynie. Udało się, ale dalej ciężko musimy pracować nad formą sportową.”