Kolejne mecze Beniaminka w ligach Trampkarzy

Drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2004 ma za sobą kolejne cztery spotkania w Podkarpackiej Lidze Trampkarzy Starszych i Młodszych. Nasi chłopcy wspomagani przez młodszych kolegów dzielnie rywalizują na dwóch frontach rozgrywając mecze z zespołami w „grupie mistrzowskiej”, w lidze U-15 z o rok starszymi rywalami. W ostatnich dwóch kolejkach „biało-niebieskim” nie udało się zdobyć punktów, trzymamy kciuki za „Beniaminków” kolejnych spotkaniach.

DSC_1469


Podkarpacka Liga Trampkarza Starszego
Beniaminek Krosno – Stal Stalowa Wola 0:4

Beniaminek U-15: Szymon Skrzęta – Kacper Borkowski, Szymon Górka, Aleksander Gazda, Patryk Winiarski, Tomasz Bober, Kacper Zygmunt, Paweł Berkowicz, Michał Telega, Wiktor Potera, Oskar Cierpiak oraz Filip Mucha, Bruno Jakubowski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Pod koniec pierwszej połowy po błędzie w ustawieniu całej formacji obronnej Stal wyszła na prowadzenie. My w pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych sytuacji lecz brakło wykończenia. W drugiej połowie Aleks Gazda z wolnego uderzył w słupek i do pustej bramki nie trafił Kacper Borkowski. Kilka chwil później przeciwnik wyprowadził kontratak i podwyższył na 2:0. Przez 50 minut dotrzymywaliśmy kroku rywalowi i mecz był wyrównany. Po utracie drugiej bramki zeszło z nas powietrze, a przy tym zaczęło brakować sił, gdyż pięciu chłopaków grało we wcześniejszym meczu z Siarką Tarnobrzeg.”


Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego
Beniaminek Krosno – Siarka Tarnobrzeg 1:2 

Bramka: Dawid Węgrzyn.

Beniaminek U-14: Wiktor Wanat – Kacper Bolanowski, Dawid Węgrzyn, Patryk Słowik, Mateusz Cygan, Szymon Serwiński, Przemysław Filipak, Kamil Bęben, Paweł Jaworski, Kacper Ziajka, Jakub Michalski oraz Szymon Jastrzębski, Kacper Zygmunt, Tomasz Bober, Michał Telega, Filip Mucha, Kacper Borkowski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-14): „Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Po dwóch błędach tracimy dwa gole. W drugiej połowie po wpuszczeniu pięciu zawodników mieliśmy przez całą połowę przewagę, ale udało nam się strzelić tylko jedną bramkę. Po dośrodkowaniu Michała Telegi, Dawid Węgrzyn przytomnym strzałem znalazł drogę do bramki. Pierwsza połowa przespana z dużą ilością indywidualnych błędów, a druga połowa była biciem w ścianę. Zabrakło dokładniejszego rozgrywania piłki, akcji oskrzydlających i cierpliwości w grze.”


Podkarpacka Liga Trampkarza Starszego
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 7:0

Beniaminek U-15: Szymon Jastrzębski – Dawid Węgrzyn, Igor Zarzyka, Patryk Słowik, Przemysław Filipak, Szymon Serwiński, Filip Mucha, Wojciech Kotulak, Błażej Korzeniowski, Patryk Szczurek, Mateusz Cygan oraz Wiktor Wanat, Tomasz Bober, Szymon Górka, Michał Telega, Wiktor Potera.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-15): „Kolejny mecz w którym popełniamy mnóstwo prostych błędów. Nie byliśmy w stanie konkurować z silniejszymi i szybszymi rywalami. Wprawdzie stworzyliśmy sobie 2-3 okazje strzeleckie lecz w konsekwencji byliśmy dużo słabsi od rywala.”


Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 6:2

Bramki: Tomasz Bober, Michał Telega.

Beniaminek U-14: Szymon Skrzęta – Kacper Borkowski, Szymon Górka, Aleksander Gazda, Patryk Winiarski, Tomasz Bober, Kacper Zygmunt, Paweł Berkowicz, Michał Telega, Wiktor Potera, Fabian Gacek oraz Filip Mucha, Patryk Szczurek, Patryk Słowik.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka U-14): „Pierwsza połowa bardzo dobra. Dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy optyczną przewagę. Objęliśmy prowadzenie po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym i strzale Michała Telegi w okienko. Pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę po strzale z 25 metrów. Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, bo w trzy minuty straciliśmy dwie bliźniacze bramki. Na stracone gole zareagowaliśmy szybko i po strzale Tomka Bobra złapaliśmy kontakt. Niestety końcówka meczu należała do gospodarzy, którzy udokumentowali to kolejnymi trzema trafieniami. W konsekwencji wynik wysoki, a Stal była po prostu do bólu skuteczna i wykorzystała nasze proste błędy.”