Ania Skrzypczyk trenowała w Brescia Calcio Femminile!

Zawodniczka Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno Anna Skrzypczyk początkiem maja przebywała we włoskiej Brescia Calcio Femminile! Lider tabeli żeńskiej Serie A oraz występująca w Brescii reprezentantka Polski Aleksandra Sikora zaprosiły utalentowaną piłkarkę z Krosna na sesje treningowe.

ania3

Ania podczas swojego pobytu brała udział w treningach prowadzonych na obiektach Brescii, a także została zaproszona na wyjazdowy mecz ćwierćfinału Pucharu Włoch przeciwko Juventusowi w Turynie. Brescia odniosła zwycięstwo 1:0 i zakwalifikowała się do półfinału. Ania dzięki Aleksandrze Sikorze mogła bezpośrednio uczestniczyć w tym wydarzeniu poprzez wspólny wyjazd z drużyną Brescii na mecz do Turynu, ponadto zwiedziła także kompleks treningowy Juventusu!

ania2

Świetna przygoda i kolejne piłkarskie doświadczenie naszej zawodniczki, która pokazała się we Włoszech z bardzo dobrej strony. A to nie koniec zagranicznych wojaży, w zbliżającym się tygodniu Ania Skrzypczyk uda się do Niemiec, VFL Wolfsburg oficjalnym pismem przesłanym do naszej Akademii zaprosił zawodniczkę Beniaminka na kolejne sesje treningowe, które potrwają kilka dni. Powodzenia!

ania1