Zwycięstwo Beniaminka U-11 z Naftą Jedlicze

W piątek (4 maja) drużyna Beniaminka z rocznika 2007 rozegrała kolejne ligowe spotkanie w Klasie Młodzika OZPN Krosno. Na murawie „Hali Krosno” oglądaliśmy ciekawy pojedynek, w którym padło aż 9 goli! Sześć z nich zdobyli nasi reprezentanci i lider tabeli umocnił się na pierwszym miejscu. Dwa gole dla krośnian strzelił Jakub Pawlik, a po jednym Jakub Barczak, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk i Karol Michna.

beniaminek_2007_nafta_3

Liga Młodzika OZPN Krosno 
Beniaminek Krosno U-11 – Nafta Jedlicze 6:3

Bramki: Jakub Pawlik 2, Jakub Barczak, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk, Karol Michna. 

Beniaminek U-11: Jakub Kasperkowicz – Szymon Dębiczak, Oskar Zając, Jakub Barczak, Jakub Pawlik, Franciszek Kania, Tobiasz Jastrząb, Rafał Mikulski, Kamil Janowski oraz Anna Skrzypczyk, Miłosz Biały, Karol Michna, Szymon Wójcik.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Gratulacje dla drużyny za konsekwentną grę do końca. Po raz kolejny udowadniamy, że nasza praca treningowa przynosi efekty, gdzie my po 50 minucie mamy siły jeszcze biegać i chcemy grać w piłkę, przeciwnik słabnie i wtedy tworzy się mnóstwo sytuacji. Moim zdaniem to nie przypadek, tylko wypadkowa pracy na treningu oraz konsekwencji w grze. Kolejny sprawdzian przed nami, bo gramy na turnieju w Szalowej również 9×9, tym razem nieco wyższy poziom się zapowiada. Liczymy, że i tu nasza praca zaowocuje.”

beniaminek_2007_nafta_2