Beniaminek U-13 zwycięża w Jaśle i remisuje z DAP

Chłopcy z rocznika 2005 w ostatnich dwóch spotkaniach Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego rywalizowali z Szóstką Jasło i DAP Dębica. W Jaśle nasza drużyna sięgnęła po zwycięstwo 3:1, a bramki dla Beniaminka zdobywali Wiktor Jaślar, Wojciech Kotulak i Patryk Szczurek. We wtorek na „Arenie Korczyna” krośnianie podejmowali zespół DAP Dębica i mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem. W sobotę (5 maja) o godzinie 16:30 Beniaminek U-13 zagra derbowe spotkanie z Karpatami Krosno.

beniaminek_2005_dap_2

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Szóstka Jasło – Beniaminek Krosno 1:3

Bramki: Wiktor Jaślar, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek.

Beniaminek U-13: Franciszek Cecuła – Antoni Patla, Mateusz Lenart, Kamil Czekański, Jakub Michalski, Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek oraz Kacper Zych, Paweł Jaworski, Kamil Bęben.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie, od pierwszej minuty tworzyliśmy dogodne sytuacje do zdobycia bramki i już po kilkunastu minutach prowadziliśmy 2:0. W późniejszych częściach meczu nasza gra nie była już tak pewna i efektowna, ale więcej konkretów było po naszej stronie co pozwoliło na zwycięstwo. Popełniamy zbyt wiele indywidualnych błędów w grze defensywnej nad czym musimy mocno popracować.

Beniaminek Krosno – DAP Dębica 0:0

Beniaminek U-13: Franciszek Cecuła – Norbert Barczak, Antoni Patla, Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar, Fabian Gacek, Jakub Michalski, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek oraz Kamil Bęben, Kamil Czekański, Mateusz Lenart, Igor Zarzyka.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Typowy mecz walki, obie drużyny zaprezentowały twardy, siłowy i bardzo odpowiedzialny futbol. Na plus to, że nie popełnialiśmy indywidualnych błędów w obronie, które w ostatnich spotkaniach kończyły się startą bramki.”