Świetna inauguracja w wykonaniu Beniaminka U-13!

Znakomicie zaprezentowała się w pierwszym ligowym spotkaniu po przerwie zimowej drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2005. W sobotę krośnianie udali się do Rzeszowa, gdzie zmierzyli się ze Stalą w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego. „Biało-niebiescy” zagrali świetny mecz, wprawdzie stracili jako pierwsi bramkę, ale szybko odrobili straty dzięki trafieniu Igora Zarzyki, a w drugiej połowie dobrą postawę udokumentowali kolejnymi golami Wiktora Jaślara, Jakuba Michalskiego i Patryka Szczurka.

beniaminek_2005_sanok_2017_2

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 1:4

Bramki: Igor Zarzyka, Wiktor Jaślar, Jakub Michalski, Patryk Szczurek.

Beniaminek U-13: Franciszek Cecuła – Antoni Patla, Igor Zarzyka, Kamil Czekański, Jakub Michalski, Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar, Wojciech Kotulak, Patryk Szczurek oraz Kacper Zych, Igor Libuszowski, Mateusz Lenart, Norbert Barczak, Kamil Bęben.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, taktycznie na „piątkę”! Bramkę tracimy po błędzie indywidualnym obrońcy ale natychmiastowa pozytywna reakcja zespołu oraz konsekwentna gra pozwoliła na wyrównanie i dalej na zasłużone zwycięstwo.”