Remis na inaugurację w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego

Drużyna Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno z rocznika 2006 zainaugurowała w sobotę rundę wiosenną w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego. „Biało-niebiescy” jesienią wywalczyli awans do „grupy mistrzowskiej” i teraz mierzyć się będą z najlepszymi zespołami na Podkarpaciu. Pierwsze spotkanie dało krośnianom jeden punkt, w wyjazdowym meczu ze Stalą Rzeszów padł remis 1:1. Gola dla Beniaminka zdobył Emanuel Gibała.

beniaminek2006_liga_apjaslo_5

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Stal Rzeszów – Beniaminek Krosno 1:1

Bramka: Emanuel Gibała

Beniaminek U-12: Karol Borowski – Mirosław Irzyk, Kamil Zając, Franciszek Urbanik, Jakub Kościelniak, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Krzysztof Kolanko, Emanuel Gibała oraz Tymon Kubacki, Dawid Cyrkiel, Antoni Krawiec, Mikołaj Moriak, Dawid Krzywda.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-12): „Pierwszy mecz o punkty po przerwie zimowej trochę sparaliżował niektórych zawodników. Zaczęliśmy dobrze, obejmujemy prowadzenie i możemy być zadowoleni z gry. Niestety zaczynamy popełniać bardzo proste błędy, mnożyły się niecelne podania zwłaszcza w środku pola. W drugiej połowie to dalszy ciąg problemów, dalej proste straty oraz brak pomysłu na rozpoczęcie akcji. Ostatnie 15 minut to już powrót do w miarę normalnej dyspozycji. W całym spotkaniu stworzyliśmy sobie pięć sytuacji „sam na sam” z bramkarzem i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego w ostatniej minucie meczu!”