Czas na kolorowy turniej! W sobotę rusza „Deichmann”!

Przed nami mnóstwo piłkarskich emocji i świetna zabawa w „Deichmann Minimistrzostwach”, czyli kolorowym turnieju podczas, którego młodzi zawodnicy i zawodniczki wcielają się w reprezentantów krajów z całego świata! Już w najbliższą sobotę (7 kwietnia) w „Hali Krosno” inauguracja tegorocznej edycji, w której w czterech kategoriach zagra 40 drużyn!

deichmann_u7

W najmłodszej kategorii wiekowej U-7, przeznaczonej dla dzieci urodzonych w 2011 roku i młodszych wystąpi siedem drużyn. Tu piłkarskie pojedynki zawsze są emocjonujące, pełne dziecięcej fantazji i ofensywnej gry. Mocno kciuki będziemy trzymać za naszych małych reprezentantów z Brazylii, Holandii, Paragwaju i Polski.

deichmann_u7_1

W kategorii wiekowej U-9 zagra aż 16 drużyn! W pierwszej fazie zostały one podzielone na dwie grupy, wszystkie zespoły spotkają się w fazie play-off, która będzie decydowała o tytule mistrzowskim w Krośnie i awansie do Finału Ogólnopolskiego. W tej kategorii wiekowej zagra aż siedem zespołów złożonych z zawodników i zawodniczek naszej Akademii: Argentyna, Grecja, Hiszpania, Luksemburg, Salwador, Somalia i Włochy.

deichmann_u9

Ciekawa rywalizacja zapowiada się także w kategorii wiekowej U-11, w której wystąpią zespoły złożone z dzieci urodzonych w 2007 roku i młodszych. W akcji będzie można zobaczyć 10 ekip, a stawką tak jak i w kategorii U-9 jest awans do Finału Ogólnopolskiego. Nasi reprezentanci, a także i reprezentantki zagrają w kadrach Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Polski, Słowacji i Urugwaju.

deichmann_2017_final_5

W najstarszej kategorii wiekowej U-13 na murawie zobaczymy zespoły z rocznika 2005 i młodsze. W „Hali Krosno” zaprezentuje się siedem drużyn, wśród nich aż pięć złożonych z zawodników Beniaminka – Anglia, Argentyna, Finlandia, Rosja i Słowacja. Także i zwycięzca tej kategorii wiekowej zagra w Finale Ogólnopolskim!

deichmann_u11_1

Piłkarskie zmagania rozpoczynamy w sobotę o godzinie 8:00 – kategoria U-9, o godzinie 11:45 rywalizację rozpocznie kategoria U-11, a o 15:30 futbolowa zabawa z udziałem ekip z kategorii U-7. W niedzielę zagra kategoria U-13 – początek o godzinie 9:00.

Wszystkie terminarze, a także informacje od organizatorów można znaleźć na stronie internetowej „Deichmann Minimistrzostw” – www.kochamsport.pl 

Terminarze spotkań na 7-8 kwietnia:

Życzymy dobrej zabawy i powodzenia wszystkim uczestnikom „Deichmann Minimistrzostw”!