Dzieciaki z „Bambini Football” zagrały w Brzozowie!

Kolejna piłkarska przygoda z udziałem dzieci z „Bambini Football”! Mali reprezentanci Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno udali się w minioną niedzielę do Brzozowa, gdzie nasi przyjaciele organizowali Festiwal Piłkarski. Sportowa rywalizacja z zespołami z Brzozowa, Sanoka, Zagórza, Dukli i Niebieszczan, świetna zabawa i mnóstwo uśmiechu, dzięki któremu dzień ten nasza drużyna może uznać za bardzo udany!

bambini_football_brzozow_marzec2018

Artur Urbanek (trener „Bambini Football”): „Turniej dostarczył nam sporo radości. Cieszę się z postawy naszych zawodników, którzy coraz pewniej wkraczają w świat piłki nożnej. Chłopcy chętnie podejmują rywalizację, a my staramy się uczyć zawodników zasad fair play. Jestem zadowolony z ich postawy. Na koniec chciałbym podziękować organizatorom za świetny turniej, szczególne podziękowania za ogromną gościnność kieruje do trenera Jakuba Brajewskiego.”

Beniaminek „Bambini Football” wystąpił w składzie: Jakub Zborowski, Piotr Majkut, Damian Czekański, Marcin Staroń, Maciej Wojnowski, Tymek Gazda, Miłosz Wnuk, Maks Zajdel, Maksymilian Brożyna, Fabian Brożyna, Krzysztof Rachwał. Trener Artur Urbanek.