Klub Biznesu Beniaminka zaprasza na „Śniadanie Biznesowe”

Klub Biznesu Beniaminka ma zaszczyt zaprosić na „Śniadanie Biznesowe” w dniu 22 marzec 2018 roku o godz. 9.00 w Eurogym, Krosno ul. Bursaki 45. Spotkanie zainauguruje Klub Biznesu Beniaminka, czyli nowe przedsięwzięcie Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. Gościem specjalnym będzie Prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki.

klub_biznesu2

Tomasz Wacek (koordynator Klubu Biznesu w Beniaminku): „Głównym celem projektu jest łączenie lokalnego biznesu, ludzi którzy nam zaufali, którzy szukają rozwiązań na inwestycje w Krośnie, regionie, w Stolicy czy całej Europie, a widzą wartość dodaną w sporcie, w roli naszej Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. Krótko mówiąc szukamy rozwiązań, by poprawiać jakość w organizacji. Chcemy rozwinąć naszą „Kopalnie Talentów” i pokazać, że na Podkarpaciu jest mnóstwo uzdolnionych dzieciaków, którym trenerzy z pasją pomagają w rozwoju i spełnianiu marzeń”

Z przyjemnością zapraszamy również rodziców dzieci z naszej Akademii na śniadanie biznesowe. Jeśli mają Państwo firmę, chcą się rozwinąć i poszukać inspiracji to idealnym miejscem będzie czwartkowe spotkanie w Eurogym o 9.00. Na spotkaniu zapowiedziało swój udział już sporo firm z Krosna, Rzeszowa i nawet z Warszawy i Słowacji, obecne będą także media TV Obiektyw, Radio RMF MAXXX, Radio Rzeszów i inne zaproszone media z regionu. Wystarczy zadzwonić lub mailem potwierdzić udział w śniadaniu biznesowym.

Chętnych przedsiębiorców chcących wziąć udział w tym wydarzeniu prosimy o kontakt.

Tomasz Wacek – Koordynator Klubu Biznesu Beniaminka
tel: 602 724 767, mail: tomasz.wacek@beniaminek.org

Więcej informacji na www.facebook.com/KlubBiznesuBeniaminka

klub_biznesu