Współpraca Beniaminka z klubami partnerskimi

W nowo otwartej nowoczesnej Hali Sportowej w Nowym Żmigrodzie odbył się pokazowy trening dla młodych adeptów naszego klubu partnerskiego UKS Tempo Nienaszów. Trening poprowadził  trener Mateusz Knap, któremu pomogli trenerzy UKS Tempo. Pomoc w zakresie wiedzy i doświadczeń w szkoleniu dzieci oraz młodzieży to jeden z aspektów współpracy Akademii Piłkarskiej Beniaminek z klubami partnerskimi.

partner_tempo_zmigrod2

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek): „Chcemy współpracować z klubami partnerskimi na różnych płaszczyznach, bo tu trzeba być elastycznym. W naszej Akademii jest bardzo dużo pracy, nie tylko szkoleniowej i trzeba cierpliwości oraz czasu, by wiele tematów realizować. Spokojnie działamy i realizujemy ten ważny obszar w naszej strategii. Obserwujemy i krok po kroku spotkamy się z każdym klubem wprowadzając fajne działania. Natomiast nic nie chcemy na siłę, to powinna być taka naturalna sympatia, zrozumienie. Na własnym przykładzie jako klub partnerski jednej z najlepszych Akademii w Polsce jaką jest Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie Lubin zdajemy sobie sprawę z oczekiwań klubu partnerskiego, ale również widzimy to z drugiej strony. Nie zamykamy się na wiedzę, wręcz przeciwnie zapraszamy do działania, wzajemnej inspiracji. Jako pasjonaci piłki nożnej zauważamy, że w mniejszych ośrodkach właśnie takich pasjonatów nie brakuje. Jeśli można w czymś pomóc, to po to jesteśmy, jak chcemy się czegoś doradzić to też się kontaktujemy. W strategii Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno kluczem jest współpraca, komunikacja i pozytywna energia. Nastawiamy się na wsparcie i tego samego oczekujemy”.

partner_tempo_zmigrod4

„Odnoszenie sukcesów bez pomagania innym jest jak gra na stadionie przy pustych trybunach” –  słowa dedykowane nam przez autorów książki „Mentalny Kop” – naszych przyjaciół z Edu Sport – są idealne w tym momencie i zawsze, dla wszystkich.

​Kontakt w sprawie klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno:

  • Grzegorz Raus – Dyrektor Akademii, tel: 668 835 779, kontakt mailowy: grzegorz.raus@beniaminek.org
  • Marek Adamiak – Koordynator ds organizacji, tel: 668 835 773, kontakt mailowy: marek.adamiak@beniaminek.org
  • Mateusz Knap – trener, tel. 725 302 839, kontakt mailowy:
    mateusz.knap@beniaminek.org

partner_tempo_zmigrod3