Piłkarski maraton trwa! W weekend turniej „Beniaminek Krosno Cup U-9”!

Przed nami kolejny weekend i kolejne piłkarskie emocje! Już w sobotę i niedzielę „Hala Krosno” ponownie wypełni się młodymi piłkarzami, którzy zagrają w turnieju „Beniaminek Krosno Cup” dla drużyn z kategorii wiekowej U-9! Turniej będzie miał rangę międzynarodową, bo oprócz polskich drużyn z Lubelszczyzny, Małopolski, Mazowsza, Podkarpacia i Śląska gościć będziemy zespoły ze Słowacji.

u9_zapowiedz_bkc2018W Grupie A zagrają Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno, Legia Soccer Schools, Orzełki Brzozów, Football Academy Nisko, Akademia Piłkarska Brzeźnica oraz słowacki CF MFK Vranov nad Topl’ou. W Grupie B wystąpią drużyny: UKS Orlik Przemyśl, MOSiR Dukla, DAP Dębica, Akademia Piłkarska Czarni Kraków, Sandecja Nowy Sącz oraz kolejny słowacki klub MFK Zemplin Michalovce. Skład Grupy C to zespoły BKS Lublin, Glinik Gorlice, Akademia Piłkarska Team Gliwice, Lech Poznań Football Academy Rzeszów, UKS Sokolik Stary Sącz i II drużyna CFT MFK Vranov nad Topl’ou.

pl_u8

W ciągu dwóch dni w „Hali Krosno” rozegranych zostanie 90 piłkarskich pojedynków! Każde ze spotkań potrwa 20 minut, a wszystkie zespoły podczas turnieju „Beniaminek Krosno Cup” rozegrają w sumie 10 spotkań spędzając na zielonej murawie 200 minut!

Piłkarskie zmagania rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00, a rywalizacja toczyć będzie się na przemian w grupach A, B i C – równocześnie na trzech boiskach.

PL_2017_u9_2

Finałowe zmagania zaplanowano na niedzielę, start o 8:30. Mecze w „Grupie Brązowej” z udziałem drużyn, które w fazie grupowej zajęły 5 i 6 miejsce, w „Grupie Srebrnej” zagrają zespoły z miejsc 3 i 4 w grupach A, B i C, a o końcowy triumf w „Grupie Złotej” powalczą najlepsze drużyny turnieju, czyli zespoły, które zajęły dwa czołowe miejsca w swoich grupach po pierwszym dniu turnieju!

Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowego futbolu do odwiedzenia „Hali Krosno” i oglądania na żywo spotkań z udziałem wszystkich uczestników turnieju. Piłkarskich emocji z pewnością nie zabraknie!

Bieżące informacje o turnieju można znaleźć na www.facebook.com/BeniaminekKrosnoCup

Terminarz spotkań – „Beniaminek Krosno Cup”

(kliknij w grafikę aby powiększyć)

harmonogram-2009-BKCa