„MOSiR Dukla Cup”: Złoto Beniaminka U-13 i świetna zabawa dzieciaków z U-7!

beniaminek_2005_dukla

W sobotę zespół Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno z rocznika 2005 zrobił sobie odskocznię od treningów na trawie i zagrał w sobotę w turnieju halowym organizowanym przez nasz klub partnerski MOSiR Dukla. Chłopcy potwierdzili wysokie umiejętności, w każdym spotkaniu prezentowali dobrą dyspozycję i do tego poparli ją wynikami sięgając po końcowe zwycięstwo! Kacper Zych i Patryk Szczurek zostali wybrani do najlepszej drużyny turnieju!

Wyniki spotkań
Beniaminek Krosno – Karpaty I Krosno 3:1
Beniaminek Krosno – Karpaty II Krosno 5:1
Beniaminek Krosno – MOSiR Dukla 4:0
Beniaminek Krosno – Tempo Nienaszów 9:0
Beniaminek Krosno – Wojak Wojaszówka 7:1
Beniaminek Krosno – AP Sanok 3:1

Beniaminek U-13: Kacper Zych, Miłosz Kluczek, Kamil Czekański, Wojtek Kotulak, Patryk Szczurek, Antek Patla, Kuba Michalski, Błażej Korzeniowski, Kamil Bęben. Trener Marek Adamiak.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Chłopcy w każdym meczu dominowali na boisku. Biorąc pod uwagę fakt, że nie trenujemy na parkiecie od trzech lat trzeba się cieszyć z postawy drużyny. W 6 meczach zdobyliśmy komplet punktów strzelając rywalom 31 bramek, tracąc tylko 4”.

beniaminek_2011_dukla

W niedzielę do Dukli udał się kolejny zespół Beniaminka Krosno i grając w piłkę świetnie się bawił. Chłopcy z drużyny U-7 prowadzeni przez trenerów Mateusza Knapa i Marka Fundakowskiego rozpoczynają swoją przygodę z futbolem i widać, że sport sprawia im dużą frajdę.

Mateusz Knap (trener Beniaminka U-7): „Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, szczególnie biorąc pod uwagę, że to ich pierwszy wspólny turniej. Za nami dużo ciekawej gry, emocji i pięknych bramek. Nie zapominamy jednak, że to nadal dzieci i największą nagrodą po turnieju jest ich radość i szczery uśmiech. Pracujemy i bawimy się dalej, jeszcze wiele przed nami!”

Brawo dla chłopaków z rocznika 2005 i naszych dzieciaków za świetną postawę! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim drużynom za wspólną grę!