W weekend „Beniaminek Krosno Cup U-11”! Osiemnaście drużyn w „Hali Krosno”!

Przed nami czwarte w tym roku spotkanie z turnieju „Beniaminek Krosno Cup”, tym razem w akcji zobaczymy drużyny kategorii wiekowej U-11. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja, w stawce drużyn jest aż osiemnaście zespołówktóre będą miały okazję pograć w okresie zimowym na świetnej sztucznej murawie. W sumie w ciągu dwóch dni w „Hali Krosno” rozegranych zostanie 81 piłkarskich spotkań! Turniej będzie miał rangę międzynarodową, do Krosna oprócz polskich drużyn z kilku województw przyjedzie zespół z Ukrainy – DJUSZ Żydaczów, pojawią się także Słowacy z MFK Zemplin Michalovce i CFT MFK Vranov nad Topl’ou.

bkc_u11_2018_1

W sobotę o godzinie 10:00 inauguracyjne spotkania grupy A, w której Beniaminek Krosno zmierzy się z DJUSZ Żydaczów, a druga drużyna Wisły Kraków zagra z LKS Mordarka. W kolejnych spotkaniach na murawie będzie można zobaczyć także drużyny Legii Soccer SchoolsSandecji Nowy Sącz. O 13:30 początek rywalizacji w grupie B, w której zagrają Akademia Piłkarska Team Gliwice, Akademia Piłkarska Wisły Kraków, dziewczyny z Beniaminek Girls, CFT MFK Vranov nad Topl’ou, Dunajec Nowy Sącz i Lech Poznań Football Academy Rzeszów. Kończyć sobotnie zmagania będą drużyny z grupy C, w której zobaczymy Akademię Piłkarską Gigant Smile, BTS Rekord Bielsko-Biała, DAP Dębica, Górnika Libiąż, LUKS Skrzyszów oraz MFK Zemplin Michalovce.

Finałowe zmagania zaplanowano na niedzielę, start o 8:30. Mecze w „Grupie Brązowej” z udziałem drużyn, które w fazie grupowej zajęły 5 i 6 miejsce, w „Grupie Srebrnej” zagrają zespoły z miejsc 3 i 4 w grupach A, B i C, a o końcowy triumf w „Grupie Złotej” powalczą najlepsze drużyny turnieju, czyli zespoły, które zajęły dwa czołowe miejsca w swoich grupach po pierwszym dniu turnieju!

Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowego futbolu do odwiedzenia „Hali Krosno” i oglądania na żywo spotkań z udziałem dwóch drużyn Beniaminka, a także innych uczestników turnieju. Piłkarskich emocji z pewnością nie zabraknie!

Bieżące informacje o turnieju można znaleźć na www.facebook.com/BeniaminekKrosnoCup

Terminarz spotkań – „Beniaminek Krosno Cup”

(kliknij w grafikę aby powiększyć)

bkc_u11_2018