Nominacje i nagroda specjalna „Podkarpacka Nike”!

W miniony piątek odbyła się finałowa gala „XVI Plebiscytu Podkarpacka Nike” podczas której wręczono nagrody dla piłkarzy, piłkarek, trenerów, działaczy i sponsorów reprezentujących kluby z Podkarpacia.

beniaminek_gala_ania1

Wśród nominowanych w tegorocznej edycji były osoby związane z Akademią Piłkarską Beniaminek Krosno. W kategorii „Trener Wychowawca Młodzieży” nominację otrzymał trener Beniaminek Girls Marcin Maculski, a w kategorii „Piłkarka Roku” nominację otrzymała nasza zawodniczka Ania Skrzypczyk.

Trener Maculski znalazł się w finałowej trójce wspólnie z Dariuszem Lianą (Karpaty Krosno/Kadra Podkarpacia) i Grzegorzem Cyboroniem (DAP Dębica). Krośnian pogodził nasz przyjaciel z Dębicy i to w jego ręce powędrowała statuetka.

Ania Skrzypczyk była najmłodszą nominowaną w historii plebiscytu, nagroda dla „Piłkarki Roku” powędrowała w ręce Patrycji Motyki – zawodniczki I-ligowego Sokoła Kolbuszowa Dola, a kapituła plebiscytu dostrzegła talent naszej młodej piłkarki i postanowiła wyróżnić ją „Nagrodą Specjalną”! Koszulki reprezentacji Polski ze swoim nazwiskiem Ania otrzymała z rąk wiceprezesa PZPN Andrzeja Padewskiego oraz Prezesa Podkarpackiego ZPN Mieczysława Golby.

Gratulujemy wyróżnień naszym przedstawicielom i wszystkim zwycięzcom poszczególnych kategorii!