Świetna turniejowa zabawa z „Bambini Football”!

W czwartek reprezentanci grup „Bambini Football” wzięli udział w „V Halowym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Posła Piotra Babinietza”. Dwie ekipy „Lwa Beniamina” prowadzone przez trenerów Łukasza Aszklara i Grzegorza Twaroga bawiły się znakomicie!

bambini_turniej_2018_3

Dobra gra, fajne sprawdzenie się na tle innych drużyn, radość po strzelonych golach, pierwsze puchary oraz medale motywujące dzieci do treningów i podnoszenia swoich umiejętności.

bambini_turniej_2018_1

W turnieju zagrały również drużyny Aktiv Pro Rymanów, KAP Bardomed, Kolejarz Zagórz i Przełomek Besko. Dziękujemy za zaproszenie i wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę!

bambini_turniej_2018_4  Bambini Football I: Wiktor Włodarski, Damian Czekański, Kuba Dębiczak, Karol Kubal, Kacper Cichoń, Maciek Wojnowski.

bambini_turniej_2018_5

Bambini Football II: Hubert Pisier, Bartek Mercik, Piotrek Majkut, Maks Pałys, Kuba Paczosa, Marcin Staroń.

Pozdrowienia dla „biało-niebieskich”, którzy nie mogli zagrać w turnieju z uwagi na wyjazdy na ferie oraz choroby (wracajcie szybko do zdrowia!) i wszystkich naszych maluchów z grup „Bambini Football”!

bambini_turniej_2018_2

Dołącz do Nas! Zapraszamy na zajęcia dzieci z roczników 2011, 2012, 2013 i 2014, a także na fanpage projektu „Bambini Football” prowadzony przez naszych trenerów Bambini Football Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno!

Kontakt – Koordynator „Bambini Football”
Trener Artur Urbanek, tel. 792 832 498