Zawodnicy Beniaminka trenują w Zagłębiu Lubin!

Pięciu zawodników Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno przebywa na zgrupowaniu u naszych partnerów w Akademii KGHM Zagłębie Lubin.

Patryk Winiarski i Aleksander Gazda z rocznika 2004, Patryk Prajsnar i Antek Kobosz z rocznika 2009 (trenujący Beniaminku U-10) oraz Kamil Janowski z rocznika 2007, który zastąpił chorego Krzysztofa Kolanko, zostali zaproszeni do udziału w treningach w Akademii Zagłębia i przez tydzień będą pracować i podnosić swoje umiejętności po okiem trenerów z Lubina!

zaglebie_treningi2

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „To nagroda za pracę i umiejętności oraz zgodność z profilem zawodnika, który predysponuje do takiej szansy, którą dają nam nasi przyjaciele z Lubina. Warto więc pracować i grać w Beniaminku ponieważ nigdy nie wiesz kiedy ty dostaniesz szansę. To nieprzypadkowy wybór. Nawet zastępstwo za Krzysia, obiecuję, że w tym roku będziesz miał tą szansę wiec głowa do góry, nie było trudnym wyborem, bo mamy swój ranking. Trenerzy, ale również moja osoba bacznie przygląda się treningom, meczom, rozmawia z zawodnikami i kolejna grupa chłopców wkrótce też dostanie szanse pokazania się. Róbcie swoje drodzy młodzi sportowcy, oddawajcie się swojej pasji. Chciałbym zaznaczyć, że to nie są puste słowa. Patryk Winiarski i Krzysztof Kolanko zaczynali w grupach rekreacyjnych. Aleks przez półtora roku leczył kontuzję, teraz był na zgrupowaniu Reprezentacji i interesuje się nim każdy klub z „Big 6″. Antek Kobosz przyszedł do nas z Resovii Rzeszów, a Kamil Janowski z KAP Bardomed. Obaj wybrali naszą Akademię dla rozwoju, czyli każdy ma szansę. Beniaminek chce wspierać i robi to!”
treningi_zaglebie_5