Sparingowy tydzień drużyn Beniaminka!

W minionym tygodniu drużyny Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno rozegrały sporą ilość spotkań kontrolnych, w których trenerzy mogli korzystać z całej dostępnej w danym dniu kadry dając możliwość gry w sporym wymiarze czasowym wszystkim zawodnikom i zawodniczkom.

sparing_slask_2005

Zespoły Beniaminka z roczników 2004, 2005 i 2006 miały możliwość gry z bardzo mocnymi ekipami Śląska Wrocław, które przebywały u nas na obozie. W „Hali Krosno” trenowali także chłopcy z rocznika 2008/2009 drużyny STF Champion Warszawa i także z tym zespołem mieli okazję pograć „biało-niebiescy” – Beniaminek U-10 i U-9 oraz Beniaminek Girls.

sparing_stf_2008

Mecze te rozgrywano w środku tygodnia, a w weekend w „Hali Krosno” Beniaminek U-11 i Beniaminek U-10 podejmował zespoły DAF Rzeszów. Na wyjazd natomiast udali się chłopcy z rocznika 2004 rozgrywając trzeci trójmecz z zespołami Stali Mielec i Stali Rzeszów.

sparing_daf_2007

W rozpoczętym dziś tygodniu czekają nas kolejne mecze kontrolne. Zespoły Beniaminka grać będą m.in. z Siódemką Tychy i Wisłą Puławy. Na bieżąco aktualizujemy plan sparingów i turniejów w zakładce „Beniaminkowy Rozkład Jazdy”