Ruszają zapisy do „Deichmann Minimistrzostw”!

Już w kwietniu rusza kolejna edycji „Deichmann Minimistrzostw”! Ruszyły zapisy do rozgrywek w aż czterech kategoriach wiekowych. Wszystkie spotkania turniejowe rozgrywać będziemy w „Hali Krosno”, gdzie w kwietniu od razu po Świętach Wielkanocnych, niezależnie od pogody będziemy promować dobry futbol i również Miasto Krosno – które po roku przerwy za sprawą „Beniaminek Team” ponownie staje się Miastem Głównym, a zwycięzcy turniejów w kategorii U-13, U-11, U-9 awansują bezpośrednio do Finałów Ogólnopolskich!

deichmann2018_8

Deichmann Minimistrzostwa są z nami od 2013 roku, kiedy to chłopcy z rocznika 2004 w Beniaminku pierwszy raz mocniej pokazali się w Polsce dochodząc do finału finałów i rzutami karnymi stracili na rzecz Widzewa Łódź wylot do Barcelony. Po kilku latach przedstawiciele tej 10-osobowej drużyny są na zgrupowaniu Reprezentacji Polski U-14!

deichmann2018_10

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „To nas zainspirowało i sam osobiście zmobilizowałem szefostwo projektu do organizacji turnieju w Krośnie. Byłem pierwszym koordynatorem zawodów, następnie piłeczkę przekazywaliśmy osobom związanym z Beniaminkiem. Kolejnymi koordynatorami byli Dominik Kozubal, Tomasz Kubal i Tomasz Wacek. W roku 2018 to były zawodnik ekstraklasowej Cracovii pociągnie dalej ten projekt, pomoże mu Tomek Kubal i to znak, że organizacja będzie na medal.”

deichmann2018_1

Deichmann Minimistrzostwa na stałe wpisują się już w kalendarz turniejowy Beniaminka. Na wiosnę nie będzie grała „Beniaminek Kids Liga”. W miesiącach kwiecień-maj ograniczamy liczbę wyjazdów na turnieje. Starsze roczniki mają rozgrywki ligowe i szansę realizowania się w Deichmann Minimistrzostwach. Dla młodszych kategorii udział w zawodach to kapitalna możliwość realizowania swoich sportowych marzeń, dlatego szczególnie zapraszamy do gry najmłodszych adeptów futbolu z Bambini Football i Oddziałów. Tu się zaczyna ta sportowa przygoda!

deichmann2018_9

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii): „Ze swojej strony liczę na 100% zgłoszeń z naszej Akademii, zaangażowanie dzieci, rodziców i trenerów Beniaminka. Pamiętajmy, że to rok Mundialu! Stwórzmy niezapomnianą atmosferę i dajmy dzieciom radość! Jako Polska, Argentyna czy Kolumbia – ma być kolorowo i z entuzjazmem. Będą nagrody, konkursy za doping również od Beniaminek Team!”

deichmann2018_7

Zapisy u trenerów w grupach szkoleniowych Beniaminka. Każde dziecko z Beniaminka ma możliwość zagrania w turnieju, bez względu na poziom aktualnych umiejętności i czas bycia w Akademii. To turniej dla wszystkich co kochają futbol i dobrą zabawę!

deichmann2018_6

Zapraszamy do zapisów w czterech kategoriach wiekowych:

  • U-7 dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych, w której stawiamy na naukę przez zabawę (gramy bez tabel)
  • U-9 dla dzieci z rocznika 2009 i młodszych
  • U-11 dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych
  • U-13 dla dzieci z rocznika 2005 i młodszych

Wszelkich informacji udziela koordynator projektu
Tomasz Wacek
tel. 602724767
e-mail: tomasz_wacek@wp.pl