Beniaminek U-14 przygotowuje się do ligi

Drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2004 przygotowuje się do rozgrywek w grupach mistrzowskich Podkarpackiej Ligi Trampkarza Starszego i Młodszego. „Biało-niebiescy” mają za sobą pierwsze mecze sparingowe, podopieczni trenera Tomasza Wacka systematycznie trenują także w „Hali Krosno”.

Beniaminek_2004_2017

W miniony weekend Beniaminek na Euroboisku przy ul. Bursaki w Krośnie rozegrał trójmecz kontrolny ze Stalą Rzeszów i Stalą Mielec. Było to drugie spotkanie tych drużyn, w grudniu sparingi rozegrano w Rzeszowie, a za tydzień zespoły te spotkają się po raz trzeci, tym razem w Mielcu.

Beniaminek: Wiktor Wanat – Dawid Węgrzyn, Szymon Górka, Kacper Zygmunt, Patryk Winiarski, Tomasz Bober, Kacper Bolanowski, Wiktor Potera, Krystian Jarosz, Bruno Jakubowski, Paweł Berkowicz, Kacper Ziajka, Szymon Serwiński, Filip Mucha, Franciszek Jasiewicz, Aleksander Gazda, Przemysław Filipak, Kacper Borkowski.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka): „W meczu ze Stalą Rzeszów mieliśmy przewagę i stworzyliśmy sobie cztery, pięć dobrych sytuacji, lecz nie wykorzystaliśmy ich. Przeciwnik zdobył bramkę po strzale z 25 metrów przy biernej postawie obrońców i bramkarza. W drugim spotkaniu początek meczu mieliśmy dobry. Stworzyliśmy dwie, trzy dobre sytuacje bramkowe i gol Krystiana Jarosza dał nam prowadzenie . Po zmianie zawodników w 22 minucie wdarł się chaos i przeciwnik prostymi środkami dochodził do sytuacji, które zamieniał na bramki.”

Już w najbliższą niedzielę Beniaminek uda się do Dębicy na mecz z tamtejszą drużyną DAP, w czwartek natomiast na Euroboisku „biało-niebiescy” podejmować będę ekipę Śląska Wrocław.