Zagraliśmy z „Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”!

Reprezentanci Beniaminka Krosno z rocznika 2009 znakomicie bawili się na parkiecie grając dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mini-turnieju z Koniczynką Krosno i KAP Bardomed. Świetna postawa, siedemnaście goli „Beniaminków” w tych meczach i tylko jeden stracony!

wosp2018_1

Sporo zebranych pieniążków za szaliki Beniaminka z autografami Jurka Owsiaka licytowane w Hali Widowisko-Sportowej przy ul. Bursaki, a także w „Hali Krosno” podczas turnieju „Beniaminek Krosno Cup”! Brawo „biało-niebieskie” serca!

wosp2018_3

Beniaminek U-9: Błażej Chilik, Hubert Klara, Antoni Kobosz, Szymon Kotulak, Kornel Nogaj, Patryk Prajsnar, Bartosz Tarnawski, Kacper Zając. Trener Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-9): „Szczytny cel i dobra zabawa. Turniej miał charakter towarzyski, ale żaden z zawodników Beniaminka nie chciał odpuścić choćby jednej piłki i dzięki temu byliśmy świadkami wielu ładnych akcji i bramek! Chłopcy dali z siebie wszystko, a bacznie oglądali i kibicowali im z wysokości trybun, rodzice i opiekunowie. Brawo!”

wosp2018_4

Beniaminek 2009 to kolejny fajny rocznik w naszej Akademii, który robi stałe postępy pod okiem trenerów Waldemara Szafrana i Kamila Pelczara. Chłopcy z tego rocznika trenują także z o rok starszymi kolegami i dają kolejne możliwości tej drużynie. Już 1 czerwca wspaniały turniej w Zakopanym, w którym Beniaminek U-9 zagra m.in. ze Sportingiem Lizbona, Leicester, Stoke City oraz bardzo mocnymi polskimi Akademiami – Zagłębiem Lubin, Legią Warszawa, Lechem Poznań. Warto trenować w Beniaminku!

wosp2018_2