Już jutro „Beniaminek Krosno Cup U-12”!

Przed nami druga odsłona turnieju „Beniaminek Krosno Cup”, tym razem w akcji zobaczymy drużyny kategorii wiekowej U-12. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, w stawce drużyn jest aż czternaście zespołów, które będą miały okazję pograć w okresie zimowym na świetnej sztucznej murawie o wymiarach 68×45 m. W sumie w ciągu trzech dni w „Hali Krosno” rozegranych zostanie 55 piłkarskich spotkań! Turniej będzie miał rangę międzynarodową, do Krosna przyjedzie zespół z Ukrainy – DJUSZ Żydaczów, pojawią się także Słowacy z MFK Zemplin Michalovce, z którymi Beniaminek współpracuje oraz oczywiście polskie drużyny z kilku województw.

bkc_u12_2018

W piątek o 17:00 inauguracyjne spotkanie grupy A, w którym Beniaminek Krosno zmierzy się z RAP Radomsko. Podopieczni trenerów Marka Adamiaka i Kamila Pelczara po dobrej rundzie jesiennej w rozgrywkach ligowych będą mieli okazje zmierzyć się z ciekawymi zespołami z innych województw i z zagranicy. W ten sam dzień na murawie zaprezentują się również drużyny Cracovii Kraków, Grunwaldu Budziwój, Drukarza Warszawa, Akademii Piłkarskiej Limanovia i wspomniani goście zza wschodniej granicy – DJUSZ Żydaczów. Dokończenie grupowych zmagań w sobotę i także w ten dzień od godziny 13:00 mecze w grupie B, w której oprócz słowackiej drużyny z Michaloviec zagrają również zawodnicy KSPN Pogoń KrakówSandecji Nowy SączAkademii Piłkarskiej SanokS.T.F. Champion Warszawa, Fablok Chrzanów i Juniora Radom.

BKC_U11_09

Finałowe zmagania zaplanowano na niedzielę, start o 9:00. O 9:30 mecze „Grupy Brązowej” z udziałem drużyn, które w fazie grupowej zajęły 5 i 6 miejsce. O 11:00 start „Grupy Srebrnej” – miejsca 3 i 4 w grupach A i B, a od 13:00 o końcowy triumf w „Grupie Złotej” powalczą najlepsze drużyny turnieju, czyli zespoły, które zajęły dwa czołowe miejsca w swoich grupach po pierwszych dwóch dniach turnieju!

Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowego futbolu do odwiedzenia „Hali Krosno” i oglądania na żywo spotkań z udziałem Beniaminka, a także innych uczestników turnieju. Piłkarskich emocji z pewnością nie zabraknie!

Bieżące informacje o turnieju można znaleźć na www.facebook.com/BeniaminekKrosnoCup

Terminarz spotkań – „Beniaminek Krosno Cup”

(kliknij w grafikę aby powiększyć)

bkc_u12_2018_terminarz