Beniaminek U-9 zagrał w turnieju w Przemyślu

W niedzielę drużyna Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno z rocznika 2009 skorzystała z zaproszenia Stowarzyszenia Kibiców Polonii Przemyśl „Przemyskie Bractwo” i zagrała w halowym turnieju pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. „Biało-niebiescy” rozegrali cztery mecze, w których mogli pograć w piłkę z dwoma zespołami Szesnastki Przemyśl, Orlikiem Przemyśl oraz Football Academy Rzeszów. W prowadzonej przez organizatora klasyfikacji Beniaminek zajął II miejsce z trzema zwycięstwami i jedną porażką, a Hubert Klara został wybrany „Najlepszym Bramkarzem”. Brawo drużyna!

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim zespołom za wspólną zabawę.

beniaminek_2009_turniej_przemysl_2018_1

Wyniki spotkań z udziałem Beniaminka
Beniaminek Krosno – Football Academy Lubaczów 1:0
Beniaminek Krosno – Orlik Przemyśl 1:4
Beniaminek Krosno – Szesnastka I Przemyśl 4:3
Beniaminek Krosno – Szesnastka II Przemyśl 4:0

Beniaminek U-9: Błażej Chilik, Adrian Fejkiel, Kacper Zając, Fabian Jastrząb, Hubert Klara, Piotr Bober, Szymon Krówka, Igor Wanik, Bartek Tarnawski, Bartek Wajs, Szymon Kotulak, Kamil Sieczkowski. Trener Kamil Pelczar.

beniaminek_2009_turniej_przemysl_2018_3

Kamil Pelczar (trener Beniaminka U-9): „Nie mamy zbyt wiele styczności z parkietem i było widać, że chłopcy do gry na hali nie są przyzwyczajeni, aczkolwiek poza jednym meczem, w którym nie pokazaliśmy zbyt wiele, w kolejnych spotkaniach gra wyglądała całkiem obiecująco.”

beniaminek_2009_turniej_przemysl_2018_2