Bardzo dobra gra Beniaminka U-8 w Sanoku!

Świetna sportowa niedziela w wykonaniu ekipy Beniaminka U-8! „Biało-niebieska” ekipa pod wodzą trenera Waldemara Szafrana udała się do Sanoka na organizowany przez naszą zaprzyjaźnioną Akademię turniej „Football Challenge” dla drużyn z rocznika 2010. Beniaminek zagrał aż siedem spotkań, bardzo dobrze spisywał się cały zespół i dzięki temu chłopaki mogli się cieszyć z I miejsca w prowadzonej przez organizatora końcowej klasyfikacji. Indywidualną nagrodę otrzymał Adrian Organ, który znakomicie radził sobie na pozycji bramkarza. Brawo drużyna!

Dziękujemy Akademii Piłkarskiej Sanok za zaproszenie i świetną organizację, a wszystkim zespołom za wspólną piłkarską zabawę! Do zobaczenia na kolejnych turniejach i meczach!

beniaminek_2010_sanok1

Wyniki spotkań z udziałem Beniaminka
Beniaminek Krosno – Soccer Ropczyce 3:0 (Franek Szyndak, Arek Wąchała)
Beniaminek Krosno – Goal Nowy Sącz 6:1 (Filip Szwerc 2, Adrian Organ, Maks Półchłopek, Franek Szyndak, Arek Wąchała)
Beniaminek Krosno – AP Sanok I 2:1 (Alan Fortuna, Franek Szyndak)
Beniaminek Krosno – Wilczki Lesko 2:0 (Franek Szyndak, Filip Szwerc)
Beniaminek Krosno – AP II Sanok 3:0 (Alan Fortuna, Arek Wąchała, Filip Szwerc)
Beniaminek Krosno – AP Peszko 0:0
Beniaminek Krosno – Orlik Przemyśl 2:0 (Franek Szyndak, Filip Szwerc)

Beniaminek U-8: Adrian Organ, Wiktor Bożek, Wiktor Włodarski, Alan Fortuna, Maksymilian Półchłopek, Arkadiusz Wąchała, Michał Sokołowski, Filip Szwerc, Franciszek Szyndak. Trener Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-8): „Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej, zwycięstwo było konsekwencją bardzo dobrej gry całego zespołu. Cieszy postęp jaki w ostatnim czasie zrobili nasi zawodnicy. Większość goli zdobyliśmy po składnych akcjach. Wygrywamy coraz więcej pojedynków 1 na 1, widać, że gra sprawia naszym najmłodszym zawodnikom mnóstwo radości!”