Beniaminek będzie współpracował z Akademią z Anglii!

Miło nam poinformować, że Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno nawiązała  współpracę z Falcon Golden Goal Academy z Wielkiej Brytanii. Falcon Golden Goal Academy to międzynarodowa Akademia Piłkarska, która ma swoją siedzibę w Anglii, szkoli dzieci z Polski, Włoch, Brazylii, Wenezueli, Litwy, Rumunii i innych krajów, a sztab szkoleniowy składa się z polskich trenerów co stanowi świetną reklamę naszego kraju poza jego granicami.

falcon_beniaminek3

Dyrektor Beniaminka Grzegorz Raus i Dyrektor Falcon Academy Jarosław Kwella ustalili zasady współpracy. „Czeka nas kilka fajnych niespodzianek w 2018 roku na zasadzie współpracy szkoleniowej zarówno dla zawodników i trenerów. Falcon Golden Goal Academy ma wartościowych ludzi w działaniu, na czele z Dyrektorem Jarkem Kwellą, który co ciekawe zaczynał i grał z Grzegorzem Krychowiakiem. Jak widać forma dalej dobra i gol w naszym noworocznym spotkaniu jest tego przykładem! Widać pasję i ambicję w działaniu. Możemy zrobić wspólnie dla dzieciaków wiele dobrych rzeczy.” –  podsumowuje rozmowy o współpracy dyrektor naszej Akademii Grzegorz Raus.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku drużyna Beniaminka U-10 gościła już w Falcon Academy podczas angielskich eliminacji do Turnieju Sokolika, gdzie obie drużyny zagrały w oficjalnym meczu. W tym roku się zrewanżujemy w Krośnie, liczymy na to, że podczas jednego z turniejów „Beniaminek Krosno Cup”.